Судове рішення #8395733

                                                                                      Справа № 2-2373/10

         

                    Р І Ш Е Н Н Я

                                                                  Іменем   України

15 березня  2010 року           Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:

            головуючого             Дзюбича В.Л.,

            з участю секретаря  Франчук Л.В.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в місті Тернополі цивільну справу за позовом виконавчого комітету Тернопільської міської ради до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні жилим приміщенням шляхом виселення без надання іншого житлового приміщення,-

                                                            в с т а н о в и в:

Позивач виконавчий комітет Тернопільської міської ради звернувся в суд з позовом до відповідачів ОСОБА_1, ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні жилим приміщенням шляхом виселення без надання іншого житлового приміщення, посилаючись на те, що рішенням Тернопільської міської ради від 21.08.2008 року № 5/20/5 погоджено прийняття гуртожитку по АДРЕСА_2 у комунальну власність міста та в подальшому рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 11.12.2008 року № 2466 затверджено акт прийняття-передачі вказаного гуртожитку. Відповідно до ст.ст.127-132 ЖК Української РСР, Примірного положення про гуртожитки, затвердженого постановою Ради міністрів УРСР від 03.06.1986 року № 208: жила площа в гуртожитку надається за спільним рішенням адміністрації підприємства, установи, організації та відповідного профспілкового комітету; на підставі рішення про надання жилої площі в гуртожитку адміністрація підприємства, установи, організації видає громадянинові спеціальний ордер, який є єдиною підставою для вселення на надану житлову площу. Проведеною перевіркою правомірності проживання мешканців гуртожитку по АДРЕСА_2 в м.Тернополі встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстровані АДРЕСА_1, а тому позивач просить виселити відповідачів та належне їм майно з кімнати АДРЕСА_2 без надання іншого жилого приміщення.

Представник позивача в попереднє судове засідання не з’явився, однак подав суду письмову заяву, в якій просить слухати справу у його відсутності та задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

    Відповідач ОСОБА_1 подав суду письмову заяву, в якій вказав, що позовні вимоги визнає повністю. ОСОБА_2 повідомлена про час та день слухання справи і не заперечує проти задоволення позову.

      Дослідивши та оцінивши докази по справі, заслухавши пояснення представника позивача, суд встановив наступні обставини.

Згідно довідки ПП "Люкс" № 822 від 16.11.2009 року, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстровані в однокімнатній квартирі АДРЕСА_1, житловою площею 18 кв.м. Вказане також підтверджується копіями паспортів відповідачів, де міститься відмітка про їх реєстрацію по АДРЕСА_1

    Частиною третьою ст.116 Житлового кодексу Української РСР передбачено, що осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення, виселяють без надання їм іншого жилого приміщення.

    Доказів правомірного зайняття кімнати АДРЕСА_2 відповідачами суду не подано.

            За вказаних обставин, із врахуванням визнання позовних вимог відповідачем, суд приходить до переконання, що позов слід задовольнити та виселити відповідачів із належним їм майном з кімнати АДРЕСА_2 без надання іншого жилого приміщення, оскільки ОСОБА_1 та ОСОБА_2 самоправно зайняли вказане житлове приміщення.

Судовий збір та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи підлягають солідарному стягненню з відповідачів в користь позивача.

        На підставі наведеного, керуючись ст.ст.116, 132 ЖК   Української РСР, ст.ст.10, 15, 30, 60-62,   88, 130, 212, 213, 215 ЦПК   України, суд,-

в и р і ш и в:

Позов задовольнити.

Виселити ОСОБА_1 та ОСОБА_2 із належним їм майном з кімнати АДРЕСА_2 без надання іншого жилого приміщення.

Стягнути солідарно із ОСОБА_1, ОСОБА_2 в користь виконавчого комітету Тернопільської міської ради 8 (вісім) грн. 50 коп. судового збору та 37 (тридцять сім) грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Заява про апеляційне оскарження або апеляційна скарга може бути подана протягом 10 днів з дня складення повного рішення суду, а апеляційна скарга – протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Головуючий                                                                    Дзюбич В.Л.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація