Судове рішення #8392806

Справа № 5-26/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 лютого 2009 року Святошинський районний суд м. Києва
в складі: головуючого судді: Новик В. П.,
при секретарі: Галян A.M.

розглянувши у відкритому судовому засіданні подання начальника Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, освіта середня, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, раніше двічі судимого, останній раз 18.04.2002 р. Святошинським районним судом м. Києва за ст. 185 ч. 3, 304, 70 КК України до 3 (трьох) років позбавлення волі. Звільнився з місць позбавлення волі 05.11.2004 року, суд, -

ВСТАНОВИВ:

Святошинське РУ ГУ МВС України в м. Києві звернулось до суду з поданням, в якому просить встановити адміністративний нагляд відносно ОСОБА_1 строком на 1 рік, посилаючись на те, що він після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став, неодноразово порушував громадський порядок, за що притягувався до адміністративної відповідальності протягом року, а саме:

•   -     30.01.2009 р. ОСОБА_1 притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 178 ч. 1 КпАП, у зв’язку з чим на нього було накладено стягнення у вигляді попередження. 31.01.2009 р. йому в письмовій формі оголошено попередження про припинення антигромадського способу життя як особі, відносно якої може бути встановлений адміннагляд;

•   -     05.02.2009 р. ОСОБА_1 притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 178 ч. 2 КпАП, у зв’язку з чим на нього було накладено стягнення у вигляді штрафу 51 грн. 06.02.2009 р. йому повторно в письмовій формі оголошено попередження про припинення антигромадського способу життя як особі, відносно якої може бути встановлений адміннагляд;

•   -     10.02.2009 р. ОСОБА_1 притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 175-1 ч. 1 КпАП, у зв’язку з чим на нього було накладено стягнення у вигляді попередження. 11.02.2009 р. йому знову в письмовій формі оголошено попередження про припинення антигромадського способу життя як особі, відносно якої може бути встановлений адміннагляд.

Суд, вислухавши пояснення представника Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві, який підтримав подання, та ОСОБА_1, який не заперечував проти встановлення відносно нього адміністративного нагляду, вважає, що подання підлягає задоволенню, оскільки встановлено, що ОСОБА_1 на шлях виправлення не став, про що свідчить систематичне порушення ним громадського порядку, веде антигромадський спосіб життя.

Згідно з п. «в» ст. 3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб, що були засуджені до позбавлення волі за тяжкі злочини, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.

Згідно з ч. 2 ст. 5 зазначеного Закону підставою для встановлення адміністративного нагляду є подання начальника органу внутрішніх справ.

Таким чином, у суду є підстави для встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1.

На підставі викладеного, керуючись ст. 2, п. «в» ст. 3, ч. 2 ст. 5, ч. 1 ст. 6 та ст. 10 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Подання задовольнити.

Встановити термін адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1 строком на 1 (один) рік.

Встановити ОСОБА_1 такі обмеження:

Заборонити виїзд за межі м. Києва по приватних та робочих питаннях без дозволу на те керівництва Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві.

Заборонити вихід з квартири АДРЕСА_1 в період часу з 22.00 години до 06.00 години наступного дня щоденно.

Заборонити на час дії адміністративного нагляду відвідувати кафе, бари, ресторани та інші місця торгівлі, де спиртні напої продаються на розлив.

З’являтися на реєстрацію до Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві за адресою м. Київ, пр. Перемоги, 109, каб. 205 першої, другої, третьої та четвертої середи кожного місяця в період часу з 16.00 до 18.00, а у випадках його відсутності - до чергового по райуправлінню.

Апеляція на постанову може бути подана до Апеляційного суду м. Києва протягом п’ятнадцяти діб з моменту її проголошення через Святошинський районний суд м. Києва.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація