УХВАЛА
справа № 2-а-10846/09/0470
15 лютого 2010 року м. Дніпропетровськ
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючої судді: Захарчук Н.В.,
при секретарі: Михалевич І.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи за позовом суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи ОСОБА_1 до Дніпропетровського обласного управління з питань банкрутства, Державного департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України про визнання незаконними дій та скасування наказу,-
в с т а н о в и в:
29 січня 2009 року Дніпропетровським окружним адміністративним судом було винесено постанову, якою позовні вимоги суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи ОСОБА_1 задоволені в повному обсязі.
При перевірці матеріалів справи, суд встановив, що в тексті постанови допущено описки, а саме: в передостанньому абзаці мотивувальної частини постанови неправильно вказано прізвище та ім’я позивача; в третьому абзаці резолютивної частини постанови не правильно вказано прізвище та ініціали позивача.
Сторони не з’явились в судове засідання, про день, час та місце повідомлялися належним чином. Відповідно до частини 2 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, не явка в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Згідно частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало рішення законної сили чи ні.
Суд, з власної ініціативи, вважає за необхідне виправити допущені описки в постанові суду від 29 січня 2010 року.
Керуючись статтею 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
у х в а л и в :
Виправити описки в постанові Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 29 січня 2010 року:
- прізвище та ім’я позивача у передостанньому абзаці мотивувальної частини зазначити як ОСОБА_1 та зазначити їх в наступній редакції - «позовні вимоги приватного підприємця ОСОБА_1 до Дніпропетровського обласного управління з питань банкрутства, Державного департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України про визнання незаконними дій та скасування наказу № 134 від 02.12.2008 року є правомірними та обґрунтованими»;
- прізвище та ініціали позивача у третьому абзаці резолютивної частини зазначити як ОСОБА_1, та зазначити їх в наступній редакції - «визнати дії Дніпропетровського обласного управління з питань банкрутства по складанню Акту перевірки про повторне порушення арбітражним керуючим приватним підприємцем ОСОБА_1 ліцензійних умов від 31 липня 2008 року № 86/09 незаконними».
Копію даної ухвали надіслати сторонам по справі.
Відповідно до частини 3 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України – ухвала суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржена.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги, якщо вони не були подані у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня постановлення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копій відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Суддя Н.В. Захарчук