Судове рішення #8382173

Справа № 3-1890/09р.

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

30 липня 2009 року м. Коломия

Суддя Коломийського міськрайонного суду П"ятковський В.1. розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, Об листопада ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, гр.України, - за ст. 130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ВСТАНОВИВ:

26 червня 2009 року біля 22 год. 20 хв. гр. ОСОБА_1 в с Сопів, Коломийського району керував транспортним засобом ТЗ VIPER ATIVE, без н.э., перебуваючи в стані алкогольного сп"яніння.

В судовому засіданні особа, що притягується до адміністративної відповідальності вину у скоєному правопорушенні визнала.

Вивчивши матеріали адміністративної справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч.1 КпАП України.

Призначаючи адміністративне стягнення суд бере до уваги, що особа до адміністративної відповідальності притягується вперше, вину в скоєному визнає, розкаюється у вчиненому, молодий вік, а також; просьбу про не позбавлення його прав керування транспортним засобами, оскільки це є єдиним джерелом його доходів.

На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 221, 283, 284, 294 КпАП України.

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним за ст. 130 ч.1 КпАП України та призначити адміністративне стягнення у вигляді сорока годин громадських робіт.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Івано-Франківської області через Коломийський міськрайонний суд на протязі десяти днів, з дня винесення постанови.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація