Судове рішення #8381783

Справа № 4-19/10

П о с т а н о в а

       12 березня  2010  року         Красилівський районний суд Хмельницької області в складі: головуючого – судді Красняка В., при секретарі Федченко Л.., з участю прокурора  Гавронського В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Красилові  скаргу голови сільськогосподарського виробничого кооперативу „Заставки”  с. Заставки Красилівського району Хмельницької області на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи,

 встановив :

 Заявник просить скасувати  постанову дільничного інспектора міліції Красилівського РВ УМВСУ в Хмельницькій області лейтенанта міліції ОСОБА_1 від 08.02.2010 року, якою він відмовив в порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_2, ОСОБА_3 і ОСОБА_4 за відсутністю в діях останніх складу злочину, передбаченого ст.185 КК України.

В обґрунтування скарги заявник посилається на те, що   при відмові в порушенні  справи не  були виконані  вимоги ст. 99  КПК України. Зокрема, під час проведення перевірки заяви дільничний інспектор без будь-якого законного обґрунтування зробив висновок, що викрадена січкарня є власністю матері ОСОБА_5, безпідставно вказав, що балансова вартість січкарні є сумнівною, незважаючи на визнання ОСОБА_2, ОСОБА_3 і ОСОБА_4 своєї вини у вчиненні крадіжки січкарні з приміщення свиноферми СВК „Заставки” постановив  оскаржувану постанову про відмову в порушенні кримінальної справи щодо вказаних осіб, хоча січкарню вилучив в них і повернув кооперативу.

Заслухавши заявника, думку прокурора  та дослідивши матеріали справи, суд вважає, що скарга підлягає задоволенню з наступних підстав.

Досліджені судом твердження заявника, постанова про відмову в порушенні кримінальної справи та матеріали перевірки, на підставі яких винесена оскаржувана постанова, свідчать про те, що при відмові у порушенні справи не були виконані вимоги статті 99 КПК України , а тому на підставі пункту 1 частини 3 статті 2362 КПК України   постанова про це підлягає скасуванню з поверненням матеріалів за заявою голови СВК „Заставки” прокурору Красилівського району для додаткової перевірки.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 2362  КПК України, суд

 постановив :

     

скаргу голови сільськогосподарського виробничого кооперативу „Заставки”  с. Заставки Красилівського району Хмельницької області задовольнити.  

Скасувати постанову  дільничного інспектора міліції Красилівського РВ УМВСУ в Хмельницькій області лейтенанта міліції ОСОБА_1 від 08.02.2010 року про відмову в порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_2, ОСОБА_3 і ОСОБА_4 за відсутністю в їх діях складу злочину, передбаченого ст.185 КК України, і повернути матеріали прокуророві Красилівського району для проведення додаткової перевірки.

На постанову може бути подана апеляція до Хмельницького апеляційного суду через Красилівський районний суд протягом семи діб з дня її винесення.  

      Суддя

      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація