Судове рішення #8377941

                                                                                                                 справа № 2-69/2010р.

   

                                                      РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

21 січня 2010  року  

                             Гусятинський районний суд  Тернопільської області

в складі: головуючого                                                 Лисюк І.О.

при секретарі                                                               Федорів О.П.

      розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт. Гусятин справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про стягнення аліментів,-  

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася в суд із позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів посилаючись на те, що 05.11.2002 року вони розірвали шлюб. Від  цього шлюбу у подружжя є син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Діти знаходяться на утриманні позивача, а відповідач в добровільному порядку не надає їм матеріальної допомоги. Враховуючи вищевикладене просить суд стягувати з ОСОБА_2 на її користь аліменти на утримання   дітей ОСОБА_3 та ОСОБА_4  в розмірі 1/3 всіх видів його доходів, але не менше 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку щомісячно на обох дітей.                

     В попередньому судовому засіданні позивач ОСОБА_1 уточнила позовні вимоги та просить суд стягувати з  ОСОБА_2 на її користь аліменти на утримання   дітей ОСОБА_3 та ОСОБА_4,  визначені в єдиній твердій грошовій сумі в розмірі 540 (п’ятсот сорок) грн. на обох дітей, відповідач позовні вимоги визнав повністю та додатково пояснив, що він ніде не працює, але допомога по безробіттю йому не виплачується, оскільки у власності у нього є земля. Він підробляє на сезонних роботах, вирощує помідори. Також має на утриманні малолітню дитину від іншого шлюбу.        

Відповідно до ст. 130 ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі визнання позову проводиться в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволенню позову.  

Відповідно до ст. 61 ЦПК України обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.  

Суд, роз'яснивши сторонам процесуальні наслідки визнання позову, встановивши, що визнання в даному випадку відповідачем позовних вимог не суперечить закону та не порушує права, свободи, інтереси інших осіб, приходить до висновку, що позов про стягнення аліментів підлягає до задоволення і слід стягувати з відповідача на користь позивача аліменти,  визначені в єдиній твердій грошовій сумі у розмірі  540 грн.  щомісячно на обох дітей до досягнення старшою дитиною повноліття.  

 На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 10, 11, 61, 130, 174, 209, 212, 214-215 України, ст.ст. 180, 182, 183 Сімейного кодексу України,-    

                     

                                                 

                                                       В И Р І Ш И В :

          Позовну заяву  ОСОБА_1 про стягнення аліментів задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3,  жителя ІНФОРМАЦІЯ_4 в користь  ОСОБА_1 аліменти   на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 визначені в єдиній твердій грошовій сумі в розмірі 540 (п’ятсот сорок) грн. на обох дітей починаючи з 11.01.2010 року і до досягнення старшою дитиною повноліття.

Стягнути з  ОСОБА_2  в користь держави 51 (п'ятдесят одну) грн.  судового збору та 120 (сто двадцять) грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.      

         Дане рішення в частині стягнення аліментів  у межах суми платежу за 1(один) місяць допустити до негайного виконання.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через Гусятинський районний суд шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення, заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч4 ст. 295 ЦПК України.

      Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація