Справа № 3-518/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04 березня 2010 року м. Черкаси
Суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси Драник Н.П., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ м. Черкаси при УДАІ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, прож. м. Черкаси, пров.. Богуна, 3, працює ПП «Плахута» водієм,
за ст.124 КпАП України, -
В С Т А Н О В И В:
05.02.2010 року в 1240 годин ОСОБА_1 керував автобусом ПАЗ д.н. НОМЕР_1 по вул.. Смілянська м. Черкаси, перед перехрестям з вул.. Вернигори не врахував дорожню обстановку та слизьке дорожнє покриття, внаслідок чого при наїзді на сніговий накат автобус знесло ліворуч та було пошкоджено автомобіль ГАЗ д.н. И5081ЧК, що зупинився в попутному напрямку ліворуч, чим порушив п. 2.3 бПДР України, за що передбачена відповідальність згідно з ст. 124 КпАП України. При ДТП завдано матеріальні збитки та пошкоджено транспорті засоби.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП визнав повністю, суду пояснив, що ДТП сталось через незадовільний стан дороги, що швидкість він не перевищував і ПДР не порушував, та просив не позбавляти його права керувати транспортним засобом.
Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи, а саме:
- - протоколом про адміністративне правопорушення;
- - схемою дорожньо - транспортної пригоди;
- - протоколом огляду місця дорожньо-транспортної пригоди;
- - поясненнями ОСОБА_1, по суті порушення;
- - поясненнями ОСОБА_2А, який був учасником даної ДТП;
- - протоколом медичного огляду, яким встановлено, що ОСОБА_2, був тверезий;
- - протоколом медичного огляду, яким встановлено, що ОСОБА_1, був тверезий;
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.
Враховуючи, що ОСОБА_1 вину визнав повністю та розкаявся у вчиненому, суд вважає за можливе призначити йому стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст. 124 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винним в скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ст.124 КпАП України.
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 340 (триста сорок) гривень.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Черкаської області через Придніпровський районний суд м. Черкаси протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: Н.П. Драник
- Номер: 3-518/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-518/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Драник Ніна Петрівна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.08.2015
- Дата етапу: 18.08.2015