Судове рішення #8344404

Справа 2-161

2010 р.

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                      (заочне)

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 10.03.2010 р. Городоцький районний суд Львівської області

 у складі:

              головуючої – судді        Шеремети Н.О.

             при секретарі                  Виздрик Н.Я.                

розглянувши у відкритому судовому засіданні  у м.Городку справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

в с т а н о в и в :

сторони перебувають в шлюбі з 25.09.2004р., який зареєстровано Великолюбінською селищною радою Городоцького району Львівської області, про що зроблено актовий запис за №25. Від подружнього життя мають неповнолітню доньку  ОСОБА_3,04.01.2005р.н.

25.08.2009р. ОСОБА_1 звернулась з позовом про розірвання шлюбу, вимоги в основному мотивула тим, що спільне життя з відповідачем не склалося через поведінку та пияцтво чоловіка, з приводу чого він двічі проходив курс лікування у психіатричній лікарні. Відповідач  не бажав працювати та давати кошти на утримання сім”ї, що призвело до втрати взаєморозуміння та почуттів. Взимку 2006р. він залишив сім”ю і перейшов на постійне проживання до батьків та з того часу вони разом не проживають, не підтримуютьподружніх відносин.

Позивачка в судовому засіданні позовні вимоги підтримала, покликаючись на мотиви такого, окрім того пояснила, що вони з відповідачем  з 2006р. проживають окремо,  не підтримують подружніх відносин, вона втратила до відповідача почуття поваги та любові. Відповідач самоусунувся від виконання батьківських обов”язків, не цікавиться дитиною, не займається її вихованням, не надає коштів на її утримання.  У них було достатньо часу для примирення, однак цей термін, не змінив їх відносин, ніхто з них не вжив заходів до примирення та збереження сім”ї. Вони стали чужими людьми,  вона не бажає поновлювати з ним стосунки, оскільки не може йому простити такого зневажливого ставлення до сім”ї. Просить розлучити, вважає, що подальше  спільне проживання однією сім”єю та збереження сім”ї  є неможливим.

Відповідач в судове засідання не з”явився, про день, час і місце розгляду справи, за останнім відомим суду місцем проживання був повідомлений належно, що стверджуєтьсяі повідомленням про вручення ( а.с.-15).

Заслухавши позивачку, вивчивши матеріали справи, суд задоволює позов.

Відповідно до положень ч.2 ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.

З пояснень позивачки, долученого до справи свідоцтва про укладення шлюбу, копії свідоцтва про народження (а.с. – 5, 6)  видно, що сторони в шлюбі з 25.09.2004р., від подружнього життя мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, 04.01.2005р.н., фактично з 2006р.  проживають окремо,  позивачка не бажає поновлювати подружні відносини. У сторін було достатньо часу на примирення, однак це не змінило їхні відносини.  

Враховуючи наведене та інші фактичні взаємини подружжя ОСОБА_1, суд приходить до переконання, що подальше їх проживання та збереження сім"ї стали неможливими, а тому  розриває шлюб між ними.

Дитину сторін ОСОБА_3, 04.01.2005р.н.,  в її інтересах буде залишити при матері ОСОБА_1.

            Витрати за видачу свідоцтва про розлучення суд покладає на відповідача, оскільки він винен у розпаді сім”ї.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 159, 224-226 ЦПК України, ст. ст.110, 112 СК України, с у д, -

                                                     в и р і ш и в :    

            позов задоволити.

            Розірвати шлюб, між ОСОБА_1 (дошл. Бабяк)  ОСОБА_4, 15.05.1983р.н., та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який зареєстровано 25.09.2004 р. Великолюбінською селищною радою Городоцького району Львівської області, актовий запис № 25.

            При видачі сторонам свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_2 17 грн. державного мита в користь держави, звільнити від сплати такого ОСОБА_1.

            Дитину сторін ОСОБА_3, 04.01.2005р.н.,  в її інтересах буде залишити при матері ОСОБА_1.

          Заява про перегляд заочного рішення чи його апеляційне оскарження може бути подана протягом десяти днів.

Суддя: підпис

Копія відповідає оригіналу:

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація