Судове рішення #831518
Справа № 3-1523-07

Справа № 3-1523-07

ПОСТАНОВА

 про адміністративне правопорушення

14.03.07 року             суддя    Артемівського    міськрайонного    суду   Донецької    області

Тверський С.М., розглянувши адміністративні матеріали, що надійшли від ДПС Мелітопольського MB УМВС України про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1

Працює ІНФОРМАЦІЯ_2,

мешкає за адресою: АДРЕСА_1

за ст.. 122 ч.І Кодексу України про Адміністративні правопорушення

ВСТАНОВИВ:

29.01.07 року о 16 год. 40 хв.ОСОБА_1 по вул..Крупської М.Мелітополь , керував транспортним засобом марки Вольво номерний знак НОМЕР_1 проїхав на червоний заборонюючий сигнал світлофора , чим порушив п.8.7.3 Правил дорожнього руху України, вчинивши правопорушення, передбачене ст.. 122 ч.І Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В судовому засіданніОСОБА_1 свою вину визнав повністю, крім того, його вина у скоєному правопорушенні повністю підтверджується матеріалами справи: протоколом  НОМЕР_2.

Суд, вирішуючи питання про обрання стягнення щодо ОСОБА_1, враховує характер вчиненого ним правопорушення, його особу і вважає, що йому слід призначити стягнення у вигляді попередження.

Керуючись ст..ст.. 122 ч.І, 268, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення , суд -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.І Кодексу України про адміністративні правопорушення і призначити йому стягнення у вигляді попередження.

Постанову винесено суддею одноособово у одному примірнику і вона оскарженню

не підлягає.                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація