Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
м. Павлоград, вул. Дніпровська, 135, 51400, (05632) 6-28-66
ЗАОЧНЕ
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 грудня 2010 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді: Сторожука С.М.
при секретарі: Дробот О.Ю.
за участю представника позивачки: ОСОБА_1
розглянув у відкритому заочному судовому засіданні в місті Павлоград Дніпропетровської області цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 про визнання особо такою, що втратила право на користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку, суд -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_7 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку, в якій просила суд:
-визнати відповідачів такими, що втратили право користування житловим приміщенням у квартирі АДРЕСА_1 ;
-зобов`язати Відділення громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Павлоградського МВ УМВС України в Дніпропетровській області анулювати реєстрацію відповідачів в зазначеній квартирі, та зняти їх з реєстрації.
В обґрунтування заявленого позову позивачка посилалися на те, що вона є власницею спірної квартири. Відповідачі зареєстровані та фактично проживають за місцем реєстрації, однак за час свого проживання привели квартиру в нежилий стан. Крім того, відповідачі не сплачують за комунальні послуги.
В судовому засіданні представник позивача вимоги підтримав, спираючись на доводи викладені в позові.
Відповідачі в судове засідання не з`явились, хоча були належним чином повідомлені про день та час слухання справи, причини неявки суду не відомі. Суд на підставі ст.225 ЦПК України, ухвалив розглядати справу заочно.
Суд, вислухавши пояснення представника позивача, дослідивши письмові докази, встановив наступні обставини справи:
У приватній власності позивачки знаходиться квартира АДРЕСА_1 .
В зазначеній квартирі зареєстровані відповідачі, які за час свого проживання привели квартиру у нежилий стан.
Встановивши обставини справи та перевіривши їх доказами, суд вважає, що позовна заява підлягає задоволенню в повному обсязі, враховуючи наступне:
Відповідно до ст. 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Право власності є непорушним.
Згідно до ст.391 ЦК України, власник має право вимагати усунення перешкод у здійснення ним права користування та розпорядження своїм майном.
Статтею 157 ЖК України передбачено, що виселення проводиться у судовому порядку без надання іншого приміщення.
Керуючись ст.41 Конституції України, ст.ст. 10, 57, 88, 212, 214, 215, 225, 226 ЦПК України, ст.391 ЦК України, ст. 157 ЖК України, суд -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 про визнання особо такою, що втратила право на користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку, - задовольнити повністю.
Визнати ОСОБА_8 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 такими, що втратили право користування житловим приміщенням в квартирі АДРЕСА_1 .
Зобов`язати Відділення громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Павлоградського МВ УМВС України в Дніпропетровській області анулювати реєстрацію ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 в квартирі АДРЕСА_1 , та зняти їх з реєстрації у вказаній квартирі.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: С.М. Сторожук