Судове рішення #8291617

копія

Справа № 5-60 2009 p.

ПОСТАНOBA

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 лютого 2009 року     м. Балта, Одеської області

Балтський районний суд Одеської області в складі:
головуючої-судді     ОСОБА_1

при секретарі     ПІНУЛ І.Б.

з участю прокурора     СМІРНОВОЇ С.С.,

розглянувши в відкритому судовому засіданні подання інспектора кримінально-виконавчої інспекції Балтського району УДДУ ПВП в Одеській області про звільнення засудженого

ОСОБА_2, 03.05.85. року народження, який народився та проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_2, одруженого, працюючого вантажником вантажного пункту ДП «Балтське лісове господарство», раніше не судимого,

- від відбування покарання з випробуванням, призначеного вироком Котовського міськрайонного суду Одеської області від 18.02.08. за ч. 2 ст. 185; ч. З ст. 15, ч. З ст. 185 КК України до двох років та шести місяців позбавлення волі, з іспитовим строком на один рік,

ВСТАНОВИВ:

Вироком Котовського міськрайонного суду Одеської області від 18.02.08. ОСОБА_2, був визнаний винним у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185; ч. З ст. 15, ч. З ст. 185 КК України та призначено покарання у вигляді двох років та шести місяців позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України засуджений був звільнений від відбування покарання з іспитовим строком в один рік.

Інспектор кримінально-виконавчої інспекції звернувся до суду з поданням про звільнення засудженого від покарання в зв'язку з закінченням терміну випробування, пояснюючи, що ОСОБА_2, став на шлях виправлення, інших злочинів за період іспитового строку не вчинив, позитивно характеризується за місцем роботи та за місцем проживання, протягом іспитового строку до адміністративної відповідальності не притягувався.

Заслухавши інспектора КВІ, вивчивши подані матеріали, враховуючи думку прокурора, суд вважає подання обґрунтованим, що підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст. 78 КК України, ст. 408-2 КПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 звільнити від відбування покарання призначеного вироком Котовського міськрайонного суду Одеської області від 18.02.08.

Постанова може бути оскарженою до Одеського апеляційного суду протягом семи діб.

СУДДЯ                                               Л.І. БОДАШКО

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація