Судове рішення #8286451

Справа №3-299/2010р.

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

3 березня 2010 року Суддя Калінінського районного суду міста Горлівка Донецької області ОСОБА_1, розглянувши матеріали, які надійшли від ДІМ ОСОБА_2 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, розлученого, не працює, мешкає м.Горлівка вул.Шепелєва, 6/241, зареєстрованого в ІНФОРМАЦІЯ_3, -

за ст. 187 ч.1 Кодексу України про адміністративне правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

В протоколі вказано, що 10 жовтня 2009 року ОСОБА_3 не прибув на реєстраційну відмітку до ОСОБА_2 Горліського МУ УМВС України в Донецькій області, тобто порушив правила адміністративного нагляду, який був встановлений 30 березня 2009 року Микитівським районним судом м.Горлівка.

      ОСОБА_3 не визнав факт вчинення ним правопорушення, пояснив, що його зобов»язали з»являтися на реєстрацію кожну першу та третю суботу кожного місяця, що він і робив до 3 жовтня 2009 року. В подальшому його повідомили про те, що він зобов»язаний з»являтися на реєстрацію кожну другу і четверту суботу. Після цього він приходив на реєстрацію і відмічався у чергового ОСОБА_2

    Стаття 187 ч.1 КУпроАП передбачає відповідальність за порушення правил адміністративного нагляду  адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд, а саме: 1) неявка  за  викликом  органу  внутрішніх  справ у вказаний термін і  ненадання  усних  або  письмових  пояснень  з   питань, пов'язаних з виконанням правил адміністративного нагляду; 2) неповідомлення  працівників  органу внутрішніх справ,  які здійснюють адміністративний нагляд,  про  зміну  місця  роботи  чи проживання  або  про виїзд  за  межі  району  (міста) у службових справах; 3) порушення  заборони  виходу   з   будинку   (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу; 4)порушення  заборони перебування у визначених місцях району (міста); 5) нереєстрація в органі внутрішніх справ - тягнуть за  собою  накладення  штрафу  від  трьох  до  десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З тексту протоколу не вбачається чи мали місце такі порушення адміністративного нагляду, за які передбачена адміністративна відповідальність.

Крім того, як виходить з постанови Микитівського районного суду м.Горлівка від 30 березня 2009 року відносно ОСОБА_3 було встановлено, в тому числі, наступне обмеження – з»являтися на реєстрацію в органи внутрішніх справ два рази на місяць (кожну другу і четверту суботу кожного місяця). В той же час за період з 18 квітня 2009 року по 3 жовтня 2009 року ОСОБА_3 з»являвся на реєстрацію кожну першу та третю суботу.

 Таким чином в діях ОСОБА_3 відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.187 КУпроАП..

Відповідно до ст.247 п.1 КУпроАП провадження по справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато,  а розпочате підлягає закриттю при наступних умовах: 1) відсутність події чи складу адміністративного правопорушення.

Таким чином, на підставі ст.284 КУпроАП ч.1 п.3, ч.2 потрібно закрити справу.

На підставі ст.ст.247 п.1, 284 КУпроАП, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

   

Провадження по адміністративній справі відносно ОСОБА_3 про вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.187 КУпроАП  закрити.

    Постанова судді може бути оскаржена  або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Донецької області через Калініський районний суд м.Горлівка протягом десяти днів з дня її винесення.

        Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація