Справа № 3-1748/10
П О С Т А Н О В А
Іменем України
17 березня 2010 року м.Тернопіль
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Дзюбич В.Л. розглянувши матеріали, які надійшли від Тернопільської об’єднаної Державної податкової інспекції про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого АДРЕСА_1, працюючого директором ТОВ "Сендс"
за ст.1 за ч.1 ст.163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1, будучи директором ТОВ "Сендс", яке знаходиться по вул.Поліській, 11 м.Тернополя, порушив ведення податкового обліку, а саме: занижено податок на прибуток за четвертий квартал 2009 року, чим порушив абз.2 пп.4.1.6 п.4.1 ст.4 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" № 283/97-ВР від 22.05.1997 року.
ОСОБА_1 в судове засідання не з’явився, по невідомій суду причині, хоча про час та день розгляду справи повідомлявся належним чином. У силу ч.2 ст.268 КУпАП, вважаю за можливе розглянути справу у відсутності правопорушника.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні порушення доведена матеріалами справи, дослідженими в судовому засіданні, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, серії КР № 296986 від 15.03.2010 року; актом про результати планової виїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства № 1331/7/23-05/33198893 від 24.02.2010 року.
За таких обставин, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-1 КУпАП, тобто порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств встановленого законом порядку ведення податкового обліку.
Накладаючи адміністративне стягнення, приймаючи до уваги обставини справи, характер вчиненого правопорушення та особу винного, приходжу до переконання, що на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.163-1, 283, 284 КУпАП,-
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 85 (вісімдесяти п’яти) гривень в доход держави.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя Дзюбич В.Л.
- Номер: 880
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1748/10
- Суд: Приморський районний суд Запорізької області
- Суддя: Дзюбич Віктор Леонідович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.06.2015
- Дата етапу: 21.09.2015
- Номер: 3-1748/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1748/10
- Суд: Ізяславський районний суд Хмельницької області
- Суддя: Дзюбич Віктор Леонідович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.08.2015
- Дата етапу: 07.08.2015