Судове рішення #827828
Справа №2-170 2007 р

Справа №2-170 2007 р.

РІШЕННЯ

 іменем України

05 березня 2007 року                                                                      Тростянецький районний суд

Вінницької області

в складі: головуючого суді Волошина І.А. при секретарі Чудак Г.І.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт.Тростянець Вінницької області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей ,-

ВСТАНОВИВ:

Позивачка ОСОБА_1 і відповідач ОСОБА_2 перебувають в шлюбі. Від даного шлюбу сторони мають неповнолітніх дітей - дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, на утримання яких відповідач в добровільному порядку не надає матеріальної допомоги, чим ставить сім'ю у важке матеріальне становище. У зв'язку з цим просить суд винести рішення, яким стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання дітей в твердій грошовій сумі в розмірі 300 грн., щомісячно, до досягнення найстаршою дитиною повноліття.

В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала повністю і просила стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання дітей в розмірі 300 грн., посилаючись на . обставини викладені в позовній заяві.

Відповідач позов визнав повністю, не заперечує проти його задоволення.

Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги підлягають до задоволення, оскільки достовірно встановлено, що сторони по справі з 1988 року перебувають у шлюбі і мають неповнолітніх дітей. Відповідач як батько дітей, має можливість і зобов'язаний утримувати свою дітей до досягнення ними повноліття, однак добровільно кошти на утримання не надає. Тому суд вважає, що аліменти на утримання неповнолітніх дітей необхідно стягнути з відповідача на користь позивачки в твердій грошовій сумі в розмірі 300 грн., щомісячно, до досягнення найстаршою дитиною повноліття.

Правовідносини, що виникли між сторонами регулюються ст.ст. 180,182,184 СК України.

Згідно ст. 88 ЦПК України з відповідача підлягає стягненню судовий збір на користь держави в сумі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Згідно ст. 367 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішення у межах суми платежу за один місяць.

Керуючись ст.ст. 180,181 ч. З, 182, 184 СК України, ст.ст. 10, 60, 88, 130, 174, 209, 212, 213, 215, 223, 367 ЦПК України, суд ,-

РІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця та жителя АДРЕСА_1, не працюючого, аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в твердій грошовій сумі в розмірі 300 грн., щомісячно, до досягнення найстаршою дитиною повноліття, починаючи з 20.02.2007 року.

Стягнути з ОСОБА_2 51 грн. судового збору на користь держави, а також 7 грн. 50 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, які стягувати на рахунок територіального управління державної судової адміністрації у Вінницькій області, банк - УДК у Вінницькій області, код ЗКПО 26286152, МФО 802015, р/р 35225011000080.

Рішення підлягає негайному виконанню у межах суми платежу за один місяць.

Рішення суду може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області через Тростянецький районний суд, при цьому заява про апеляційне оскарження подається до Тростянецького районного суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційна скарга - протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження з одночасним направлення копії апеляційної скарги до апеляційного суду Вінницької області.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Якщо подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили

після розгляду справи апеляційним судом.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація