Судове рішення #8264729

Справа №3-3031/2008

ПОСТАНОВА

іменемУкраїни

9 червня 2008 року суддя Мостиського районного суду Львівської області Богаченко С.І., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшли з ВДАІ при ГУМВСУ у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого водієм маршрутного таксі АТП № 14631, за ч.2 ст. 122 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

17.05.2008р. ОСОБА_1, керуючи т/з в м. Львові по вул. Городоцька «Приміський Вокзал» здійснив зупинку на пішохідному переході.

Правопорушник провину визнав, просить суворо не карати.

Вбачаю в діях ОСОБА_1 ознаки правопорушення передбаченого ч.2 ст.122 КпАП України - порушення правил зупинки.

Враховуючи обставини справи та особу правопорушника, який щиро розкаявся, доходжу висновку, що відносно нього слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Керуючись п.1 ст.34, ч.2 ст.122, ст.284 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 за ч.2 ст.122 КпАП України та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Постанова вступає в законну силу з часу її постановления. Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя         С.І. Богаченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація