Судове рішення #8264723

Справа №3-287 за 2008 рік

ПОСТАНОВА

Іменем України

30 січня 2008 року суддя Мостиського районного суду Львівської області Богаченко С.І., розглянувши матеріали справи, що надійшли з ВДАІ при ГУМВСУ у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2 та жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, непрацюючого,

за ч.2 ст.122 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

28.12.2007 року біля 10 год. 10 хв. ОСОБА_1, керуючи автомобілем марки „ВАЗ 2108", реєстраційний номер 93888ТВ, в с. Лапаївка Пустомитівського району Львівської області, на дорозі, яка має дві смуги для руху в одному напрямку, при вільній правій смузі рухався по лівій смузі руху, чим порушив п.11.5 Правил дорожнього руху.

Правопорушник провину визнав, просить суд суворо не карати.

Вбачаю в діях ОСОБА_1 склад правопорушення, передбаченого ч.2 ст.122 КпАП України, - порушення правил розташування транспортних засобів на проїзній частині, а не ч.1 ст. 122 КпАП України, як зазначено в протоколі про адміністративне правопорушення.

Враховуючи обставини скоєного правопорушення та особу правопорушника, вважаю за доцільне застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст. 122 ч.2,284 ч.1 п.1 КпАП України, суддя –

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 за ч.2 ст.122 КпАП України та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 8 (восьми) гривень 50 коп.

Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.

Постанова вступає в законну силу з часу її постановления та підлягає виконанню протягом трьох місяців.

Суддя                                                                                                              С.І. Богаченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація