Судове рішення #8252668

копія              

                    Справа № 1-123 / 09рік  

В  И  Р  О  К  

  І  М  Е  Н  Е  М        У  К  Р  А  Ї  Н  И  

      17 грудня  2009 року            В-Писарівський районний суд Сумської області  

в складі : головуючого             Семенової О.С.,  

  при секретарі             Пасюга Н.М.,  

  за участю прокурора           Тимошенка Є.І.,  

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. В-Писарівка кримінальну справу про обвинувачення  

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця  та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, росіянина , громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, неодруженого, непрацюючого,   судимого  16.09.09 р. В-Писарівським райсудом Сумської області за ч. 1 ст. 263, ст. 75  КК України  до позбавлення волі строком два роки , звільнений з випробуванням  з іспитовим строком один рік - ,  

      у вчинені злочину, передбаченого ч.1  ст. 162   КК України,  –  

  в с т а н о в и в :  

    Підсудний ОСОБА_1  22 травня  2009 року біля 10 години, достовірно знаючи, що господарство № 6 по вул.8 Березня в с. Сидорова Яруга Великописарівського району Сумської області належить ОСОБА_2 та ОСОБА_3, які на той час були відсутні, незаконно проник до будинку вказаного господарства шляхом відкриття ключем замку вхідний дверей з метою вчинення крадіжки. Перебуваючи у будинку, він викрав звідти 5 кг цукру, які у подальшому обміняв на алкогольні напої.  

    Підсудний у судовому засіданні вину у вчиненому злочині визнав повністю та показав, що інколи допомагав по господарству ОСОБА_3, що проживає в ІНФОРМАЦІЯ_4, тому знав, де він клав ключі від будинку, 22 травня 2009 року він знав, що в господарстві нікого немає, самовільно взяв ключі, відімкнув замок, зайшов до будинку, набрав з мішка близько п’яти кілограмів цукру, вийшов з будинку, закрив замок, ключі поклав на столі у літній кухні. Потім обміняв викрадений цукор на самогон.  

  Потерпілі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 надали в судове засідання письмові заяви про слухання справи без їх участі, претензій до підсудного не мають.  

  Покази підсудного відповідають обставинам справи і ним не оспорюються.  

Факт вчинення підсудним ОСОБА_1 злочину у судовому засіданні  доведено.  

Його дії необхідно кваліфікувати за ч.1 ст.162 КК України, як незаконне проникнення до господарства, розташованого в с. Сидорова Яруга В-Писарівського району Сумської області по вул. 8 Березня, № 6, що належить ОСОБА_2 та ОСОБА_4, без згоди на те власників з метою вчинити крадіжку, тобто порушив недоторканість житла.  

  При призначенні виду і міри покарання суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують  та обтяжують покарання.  

  А саме те, що підсудний вину визнав повністю, судимий, судимість не знята та не погашена у встановленому законом порядку,  негативно характеризується   за місцем  проживання. Обставин, що пом’якшують та обтяжують покарання,  судом не встановлено.  

Тому суд вважає,  що ОСОБА_1 необхідно призначити покарання у межах санкції ч. 1 ст. 162 КК України  у виді обмеження волі, відповідно до ч. 4 ст. 70 КК України покарання за вироком В-Писарівського районного суду Сумської області від 16.09.09 р. за ч. 1 ст. 263, 75 КК у виді позбавлення волі строком два роки, звільнений з випробуванням з іспитовим строком на один рік – необхідно призначити  до самостійного виконання .  

  Засудженому необхідно змінити міру запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту з залу суду, зарахувавши у строк відбування покарання   час знаходження під вартою відповідно до вимог ст. 72 КК України.  

  Цивільний позов по справі не заявлений.  

            Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд  

            З А С У Д И В :  

    ОСОБА_1  визнати винним у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст.162  КК України,  призначивши   покарання  у виді  обмеження волі  строком на один рік.  

  Відповідно до ч. 4 ст. 70 КК України покарання за вироком В-Писарівського районного суду Сумської області від 16.09.2009 року за ч. 1 ст. 263, ст. 75  КК України у виді позбавлення волі строком два роки із звільненням від покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік – виконувати самостійно.  

  Міру запобіжного заходу замінити з підписки про невиїзд на взяття під ватру, взявши засудженого під варту з залу суду.  

По поміщенню засудженого до кримінально-виконавчої установи з-під варти звільнити.  

  Строк відбування покарання необхідно рахувати з моменту доставки засудженого до виправного центру.  

В строк покарання зарахувати час перебування ОСОБА_1 під вартою з 17 грудня 2009 року з урахуванням вимог ст. 72 КК України з розрахунку, що одному дню позбавлення волі відповідає два дні обмеження волі.  

   

    На вирок може бути подано апеляцію до Апеляційного суду Сумської області протягом 15 діб  з моменту його проголошення через   В-Писарівський районний суд Сумської області, а засудженому, який перебуває під вартою, - в той же строк з моменту вручення йому копії вироку.  

    Суддя                  підпис       ОСОБА_5.  

     

Оригінал вироку знаходиться в матеріалах справи.  

        Вірно: суддя  

В-Писарівського районного суду                                                   ОСОБА_5.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація