Справа № 2-925/2010р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
( З А О Ч Н Е )
3 березня 2010 року Зарічний районний суд м.Суми в складі:
головуючого – судді Собина О.І.
при секретарі – Біріній Ю.М.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Суми цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Український промисловий банк» в особі Сумської філії ТОВ «Укрпромбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом, в якому вказував, що 12.05.2008 року між ним та відповідачем був укладений кредитний договір за умовами якого відповідачу було надано кредит у сумі 3000 грн.00 коп. з нарахуванням процентів за користування кредитом із розрахунку 21 % річних, комісії за надання кредиту в розмірі 2,0% від суми кредиту з кінцевим терміном погашення кредиту 11.05.2009 року. Відповідач кредит та відсотки по них вчасно не повертав і станом на 01.09.2009 року у відповідача утворилась заборгованість по кредиту в сумі 1541 грн.79 коп. Просить стягнути з відповідача заборгованість по кредитному договору та судові витрати по справі.
В судове засідання сторони не з»явились, про день та час слухання справи попереджені належним чином, представник позивача в своїй заяві просить слухати справу в його відсутність, позовні вимоги підтримує в повному обсязі, не заперечує проти постановлення заочного рішення, а тому суд вважає за необхідне слухати справу у відсутність сторін та постановити заочне рішення.
Суд, дослідивши матеріали справи вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав:
В судовому засіданні встановлено, що 12.05.2008 року між позивачем та відповідачем був укладений кредитний договір за умовами якого відповідачу було надано кредит у сумі 3000 грн.00 коп. з нарахуванням процентів за користування кредитом із розрахунку 21 % річних, комісії за надання кредиту в розмірі 2,0% від суми кредиту з кінцевим терміном погашення кредиту 11.05.2009 року. (а.с.8-11) .
Відповідач кредит та відсотки по них вчасно не повертав і станом на 01.09.2009 року у відповідача утворилась заборгованість по кредиту в загальній сумі 1541 грн.79 коп., що підтверджується розрахунком заборгованості за кредитним договором (а.с.12).
Відповідач був ознайомлений з умовами кредитного договору і відповідальністю, яка наступає у випадку неповернення кредиту, погоджувався з цими умовами та порядком нарахування відсотків у випадку невиконання умов договору, умов договору не виконав, а тому суд вважає, що право позивача порушене і підлягає захисту і тому необхідно стягнути з відповідача на користь позивача заборгованість за кредитним договором станом на 01.09.2009 року в сумі 1541 грн.79 коп. та судові витрати по справі в сумі 171 грн.00 коп.
Керуючись 526, 553, 554, 536 , 610-612 ЦК України, ст.ст.10, 60, 88, 208, 213, 223, 224 ЦПК України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Український промисловий банк» в особі Сумської філії ТОВ «Укрпромбанк» задовільнити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Український промисловий банк» в особі Сумської філії ТОВ «Укропромбанк» заборгованість за кредитним договором в сумі 1541 грн.79 коп. та судові витрати по справі в дольовому порядку в сумі 81 грн.00 коп.
Відповідач протягом десяти днів з дня отримання заочного рішення суду має право звернутись до суду із заявою про його скасування.
Для осіб, які брали участь у розгляді справи, рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст.294 ЦПК України рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення , якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Особами, які брали участь у розгляді справи, рішення суду може бути оскаржено до судової палати у цивільних справах апеляційного суду Сумської області через Зарічний районний суд м.Суми. Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження .
СУДДЯ СОБИНА О.І.
- Номер: 2-925/10
- Опис:
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-925/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Собина Ольга Іванівна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.09.2015
- Дата етапу: 16.09.2015
- Номер: 2-др/295/38/18
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-925/10
- Суд: Богунський районний суд м. Житомира
- Суддя: Собина Ольга Іванівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.11.2018
- Дата етапу: 15.11.2018
- Номер: 0601/2-51/11
- Опис: стягнення аліментів і розшук відповідача
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-925/10
- Суд: Андрушівський районний суд Житомирської області
- Суддя: Собина Ольга Іванівна
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.09.2010
- Дата етапу: 10.05.2011
- Номер: 0601/2-51/11
- Опис: стягнення аліментів і розшук відповідача
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-925/10
- Суд: Андрушівський районний суд Житомирської області
- Суддя: Собина Ольга Іванівна
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.09.2010
- Дата етапу: 10.05.2011