Судове рішення #82321696

Справа №464/7105/18

пр №  2/464/601/19

У Х В А Л А


21 жовтня 2019 року                                                         м. Львів

Сихівський районний суд м.Львова

суддя Тімченко О.В.,

справа № 464/7105/18

учасники справи:

позивач ОСОБА_1

відповідач ОСОБА_2

третя особа: ОСОБА_3

вимоги: визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням

представники учасників справи:

представник позивача, третьої особи – Зварич В.В.


Обставини справи

       Позивач звернулась до суду з відповідною позовною заявою.

Ухвалою суду від 14.02.19. позов було прийнято до розгляду з відкриттям провадження у справі за правилами загального позовного провадження та призначенням у підготовче засідання.

Під час підготовчого провадження представник позивача/третьої особи уточнив заявлені позовні вимоги (просив визнати відповідача ОСОБА_2 таким, що втратив право користування спірним жилим приміщенням), виключив з числа відповідачів ТП ЦНАП м.Львова; підтримав письмові докази, якими обґрунтовує позовні вимоги; скористався правом надання відповіді на відзив та не заперечив щодо призначення справи до судового розгляду.

Відповідач під час підготовчого провадження позов заперечив, надав суду відзив та письмові докази, якими обґрунтовує своєї заперечення; відмовився від заявлення клопотання про виклик і допит свідків; не заперечив щодо призначення справи до судового розгляду.


Висновки та мотиви суду

Відповідно до ч.2 ст.200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Підстав для залишення заяви без розгляду чи закриття провадження у справі немає. В підготовчому засіданні виконані вимоги ч.2 ст.197 ЦПК України. Згідно з п.15 ч.2 даної норми Закону у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Згідно з ч.3 ст.200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного суд вважає, що у підготовчому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, які необхідно вчинити до закриття підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, тому підготовче засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до судового розгляду по суті.


Керуючись ст.ст.197, 200, 258, 260, 261 ЦПК України,


п о с т а н о в и в :


закрити підготовче провадження у справі та призначити її до судового розгляду по суті на 16 годину 07 листопада 2019 року у приміщенні Сихівського районного суду м.Львова (м.Львів, вул.Чоловського,2).

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення – 21.10.19. та оскарженню не підлягає.




Суддя                                                                 О.В.Тімченко












































                                                               

  • Номер: 2/464/601/19
  • Опис: про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщеням та зняття з реєстрації за місцем проживання
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 464/7105/18
  • Суд: Сихівський районний суд м. Львова
  • Суддя: Тімченко О.В.
  • Результати справи: залишено без розгляду
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.12.2018
  • Дата етапу: 19.11.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація