Судове рішення #8230175


                                                                                          Справа №3-1065/10                

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

22 березня 2010 року                                                                                    м.Львів

                       

      Суддя Сихівського районного суду м.Львова  Тімченко О.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення  відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

прож. ІНФОРМАЦІЯ_2,

водій ТзОВ „Буртехпостач”, -

за  ст. 124 КУпАП,-

в с т а н о в и в  :

ОСОБА_1 19 лютого 2010 р. о 17.00 год. на території ТзОВ „Легіонтранс”, що по вул.Львівській, 4 в с.Сокільники Пустомитівського району Львівської області, керуючи за дорученням автомобілем НОМЕР_1 з напівпричіпом „МАЗ” н.з. ВС 37-75 ХХ та здійснюючи рух заднім ходом, не звернувся за допомогою до інших осіб для забезпечення безпеки руху, чим порушив п.10.9 ПДР України, в результаті чого здійснив зіткнення з стоячим автомобілем НОМЕР_2, внаслідок якого автомобілі отримали  технічні пошкодження.

Факт вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП, стверджується матеріалами справи та визнавальними поясненнями правопорушника, даними в суді.

 Враховуючи характер та обставини вчиненого, а саме відсутність тяжких наслідків, особу правопорушника, який розкаюється у вчиненому, працює водієм та використовує транспортних засіб в службових цілях, позитивного характеризується  за місцем роботи, його заробіток та те, що має на утриманні неповнолітню дитину, вважаю, що на нього слід накласти адміністративне стягнення в межах санкції статті, за якою кваліфіковано правопорушення, у виді штрафу.      

     Керуючись ст.ст.33,283,284 КУпАП ,-

    п о с т а н о в и в  :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП, та оштрафувати на  340 /триста сорок/ грн.

      Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення.

Суддя                                                                                                           О.В.Тімченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація