Копія Справа № 2-1388/2009
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 листопада 2009р. Миргородський міськрайонний суд Полтавської області
в складі:
головуючої судді – Андрущенко-Луценко С.В.
при секретарі – Литвиненко О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Миргороді
справу за позовом Обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства ?иргородтеплоенерго”
до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3
про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію,
в с т а н о в и в :
15.09.2009 року ОКВПТГ ?иргородтеплоенерго” звернулося до Миргородського міськрайонного суду із позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію.
В судовому засіданні представник ОКВПТГ ?иргородтеплоенерго” ОСОБА_4 позов підтримала. Пояснила, що відповідачі є споживачами послуг ОКВПТГ ?иргородтеплоенерго” з теплопостачання, але своєчасної та повної оплати за отримані послуги не проводили, внаслідок чого за період з 01.02.2008року по 01.09.2009 року склалася заборгованість на суму 1853 грн. Просить суд стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 солідарно на користь ОКВПТГ ?иргородтеплоенерго” 1853 грн. заборгованості за спожиту теплову енергію і 30 грн. судових витрат, що понесло підприємство при зверненні до суду з позовом.
Відповідачі ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, будучи належним чином повідомлені про день, час, місце судового розгляду справи, в судове засідання не з’явилися, про причини своєї неявки суд не повідомили. Заперечень щодо заявленого до них позову не подали, що фактично вказує на визнання цього позову відповідачами. Відповідно до ст.ст. 77; 225 ЦПК України судом ухвалено провести заочний розгляд справи у відсутності відповідачів.
Суд, заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши та проаналізувавши письмові докази по справі приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з таких підстав.
Встановлено, що відповідачі являються споживачами послуг ОКВПТГ ?иргородтеплоенерго” з теплопостачання та мають заборгованість за спожиту теплову енергію за період з 01.02.2008 року по 01.09.2009 року в сумі 1853 грн. (а.с.6).
Згідно ст.ст. 67; 68 ЖК України плата за комунальні послуги (водопостачання, газ, теплова енергія та інші послуги) береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами. Наймач, власник зобов’язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги.
Відповідно ст.ст. 610; 623 ЦК України порушенням зобов’язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов’язання. Боржник, який порушив зобов’язання, має відшкодувати кредиторові завдані цим збитки.
Оскільки в судовому засіданні з’ясовано, що відповідачі мають заборгованість за спожиту теплову енергію, то позов підлягає до задоволення.
Судові витрати підлягають до стягнення на користь позивача на підставі ст. 88 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 10; 11; 60; 62; 64; 77; 79; 88; 208; 214; 215; 224; 225; 226 ЦПК України; ст.ст. 67; 68 ЖК України; ст.ст. 610; 623; 541 ЦК України, суд, -
в и р і ш и в :
Позов ОКВПТГ ?иргородтеплоенерго” задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 солідарно на користь Обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства ?иргородтеплоенерго” 1853 (одну тисячу вісімсот п’ятдесят три гривні) заборгованості за спожиту теплову енергію і 30грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в суді.
Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 солідарно на користь держави 51грн. судового збору.
Рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідачів про перегляд заочного рішення, яка може бути подана до суду протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Полтавської області через Миргородський міськрайонний суд, шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня його проголошення та подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: / підпис /
Рішення суду набрало законної сили 01 грудня 2009 року.
Оригіналу відповідає:
Суддя Миргородського міськрайонного суду С.В.Андрущенко-Луценко
- Номер: 6/552/62/17
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-1388/2009
- Суд: Київський районний суд м. Полтави
- Суддя: Андрущенко-Луценко С.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.03.2017
- Дата етапу: 17.03.2017