Судове рішення #8218414

Справа № 3 - 677

2010 рік

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 березня 2010 року суддя Галицького районного суду м.Львова Курилець А.Р., з участю прокурора Гудз О.С., розглянувши матеріали, які надійшли від т.в.о. заступника начальника Львівської митниці ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення митних правил

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадяники України, не працюючої, проживаючої: ІНФОРМАЦІЯ_2,

за ст.ст.339, 340 Митного Кодексу України ,

в с т а н о в и в :

ОСОБА_2 10 лютого 2010 року прямуючи з приватної поїздки з ОСОБА_3 в Україну автомобілем НОМЕР_1 через митний пост «Рава-Руська» Львівської митниці по смузі спрощеного митного контролю порушила встановлений порядок проходження митного контролю на цій смузі, не заявивши про наявність товару, обмеженого до переміщення через митний кордон України, а саме 45 кг печінки волової, 45 кг сала мороженого на загальну суму 1125,00 грн., що знаходився в салоні та багажному відділенні автомобіля.

Відповідно до ст.390 МК України вважаю можливим розгляд справи у відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, що не з’явилася на виклик суду, хоча належним чином була повідомлена про час і місце розгляду справи.

Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_2 наявні ознаки правопорушення, передбаченого ст.339,340 МК України, оскільки вона порушила порядок проходження митного контролю через зону спрощеного митного контролю, не заявивши про наявність товару, обмеженого до переміщення через митний кордон України, при виборі смуги проходження контролю.

Вирішуючи питання застосування виду стягнення, враховуючи обставини справи, вважаю, що на ОСОБА_2 слід накласти стягнення у вигляді конфіскації товару.

Керуючись ст.ст.391,392 МК України,

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_2  визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.ст.339, 340 МК України та накласти на неї стягнення у вигляді конфіскації товару – 45 кг печінки волової, 45 кг сала мороженого на загальну суму 1125,00 грн., вилученого, згідно протоколу № 0192/20910/10 від 10.02.2010 року.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.

Суддя                                           А.Р.Курилець

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація