3-3508/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 травня 2009 р. м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Данко В.Й., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2,
- за ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), -
ВСТАНОВИВ:
26.04.2009 р. було виявлено, що ОСОБА_1, являючись приватним підприємцем, у порушення вимог ст. ст. 24-1 КЗпП України та Наказу Мінпраці України № 260 від 08.06.2006 р., допустив до роботи найманих працівників ОСОБА_2 та ОСОБА_3, з якими не було укладено трудових договорів, зареєстрованих в Ужгородському міському центрі зайнятості, чим вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 41 КУпАП.
У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення визнав, у вчиненому щиро розкаявся, пояснив, що зазначені в протоколі наймані працівники працювали на випробувальному терміні і вже не працюють у нього.
Дослідивши зібрані матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявний склад правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 41 КпАП України, і його вина у вчиненні даного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 07-10-015/0191 від 26.03.2009 р., актом перевірки від 26.03.2009 р, його поясненням.
Разом з тим, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, зокрема його вік, те, що до адміністративної відповідальності притягується вперше, ступінь вини, відсутність обставин що обтяжують відповідальність, приходжу до висновку про малозначність вчиненого правопорушення і необхідність звільнення ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 41 КпАП України, оголосивши йому усне зауваження.
Провадження по даній справі за наведених обставин підлягає закриттю.
Керуючись ст. 22, ст. ст. 283-285, 294 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
Звільнити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, від адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 41 КпАП України на підставі ст. 22 КпАП України оголосивши йому усне зауваження, а провадження по справі - закрити.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Закарпатської області через Ужгородський міськрайонний суд. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора. Постанова може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців.