Судове рішення #8194445

            Справа № 1 – 112

2010 рік

                                                     

В И Р О К

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 лютого 2010 року                                  Галицький районний суд м.Львова          

у складі: головуючого – судді     Курильця А.Р.

при секретарі         Гаврилюк О.П.

        з участю прокурора Заліска О.І.

               

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові кримінальну справу про обвинувачення

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Львова, українця, громадянина України, з середньою освітою, розлученого, не працюючого, проживаючого: АДРЕСА_1,

у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.358, ч.3 ст.358 КК України,

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1, маючи умисел на підроблення документу з метою його подальшого використання, в серпні 2008 року отримав у невстановленої слідством особи на ім’я ОСОБА_2 чистий бланк довідки з печаткою і кутовим штампом ПП «Оріон-Львів», в якій власноручно вписав неправдиві відомості про те, що з грудня 2007 року працює водієм у ПП «Оріон-Львів» та в період з лютого 2008 року по липень 2008 року отримав заробітну плату в сумі 21050,00 грн., хоча такий фактично на даному підприємстві ніколи не працював і заробітної плати там не отримував.

В подальшому, 14.08.2008 року ОСОБА_1, маючи умисел на використання завідомо підробленої довідки, звернувся у банк «Родовід Банк», що на вул.Коперника,20 в м.Львові, подавши представнику банку завідомо підроблену довідку про його доходи, на підставі чого незаконно отримав кредит в сумі 14181,70 грн.

Підсудний ОСОБА_1 свою вину у інкримінованому йому злочині визнав повністю та пояснив, що в серпні 2008 року звернувся до знайомого на ім’я ОСОБА_2 з проханням допомогти йому виготовити довідку про доходи, щоб отримати кредит в банку. Через 2-3 дні знайомий ОСОБА_2 приніс йому додому чистий бланк довідки про доходи з кутовим штампом ПП «Оріон-Львів» та печаткою, в якій він вже сам власноручно вписав неправдиві відомості про те, що з грудня 2007 року працює водієм у ПП «Оріон-Львів» та в період з лютого 2008 року по липень 2008 року отримав заробітну плату в сумі 21050,00 грн., хоча насправді на даному підприємстві ніколи не працював і зарплати не отримував. 14.09.2008 року дану підроблену довідку з пакетом документів у ВАТ «Родовід Банк», на підставі чого отримав кредит в сумі 14181,70 грн. У вчиненому щиро розкаюється, має намір сплатити кредит, просить суворо не карати.

Крім повного визнання своєї вини підсудним у вчиненому злочині, його винуватість доводиться іншими зібраними по справі доказами, однак суд визнає недоцільним дослідження цих доказів стосовно фактичних обставин справи, оскільки проти цього не заперечують учасники судового розгляду і такі ніким не оспорюються.

Оцінюючі зібрані по справі докази в їх сукупності, суд вважає доведеним, що підсудний ОСОБА_1 вчинив підроблення документа, який видається чи посвідчується підприємством, який надає права, з метою використання його підроблювачем, а також виготовлення підроблених печаток, штампів з тією самою метою, за попередньою змовою групою осіб, тобто вчинив злочин, передбачений ч.2 ст.358 КК України.

Крім того, ОСОБА_1 вчинив використання завідомо підробленого документа, тобто вчинив злочин, передбачений ч.3 ст.358 КК України.

    Обираючи вид та міру покарання підсудному, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу підсудного: раніше не судимий, позитивно характеризується за місцем проживання.

Пом’якшуючі покарання обставини – щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, обтяжуючих покарання обставин суд не знаходить.

Враховуючи вищенаведене, а також тяжкість злочину, особу винного, обставини справи, суд приходить до висновку, що підсудному слід призначити покарання у виді обмеження волі у в межах санкції статтей, за якими кваліфіковано його дії із застосуванням ст.70 КК України.

Керуючись ст.ст.323,324 КПК України, суд

з а с у д и в :

ОСОБА_1  визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.358 та ч.3 ст.358 КК України та призначити йому покарання

за ч.2 ст.358 КК України –  у виді одного року шести місяців обмеження волі,

за ч.3 ст.358 КК України – у виді одного року обмеження волі.

На підставі ст.70 КК України остаточно обрати покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначивши ОСОБА_1 покарання у виді одного року шести місяців обмеження волі.

На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням, призначивши йому іспитовий строк тривалістю один рік з покладенням відповідно до ст.76 КК України обов’язку повідомляти органи кримінально – виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи.

Міру запобіжного заходу, щодо засудженого ОСОБА_1 до вступу вироку в законну силу, залишити раніше обрану – підписку про невиїзд.

Речовий доказ по справі – довідку про доходи ОСОБА_1 – залишити при справі.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Львівської області протягом 15-ти діб з моменту його проголошення.

Головуючий                                     А.Р.Курилець

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація