02 березня 2007 року Справа № 3-739/2007
ПОСТАНОВА
Суддя Борзнянського районного суду Чернігівської області О.М.Страшний, з участю притягуваного, розглянувши матеріали, які надійшли від В ДАІ по обслуговуванню Печерського району про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, жителя АДРЕСА_1, українця, громадянина України, не працюючого ,-за ст. 122 ч.3 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
Згідно матеріалів, які надійшли до суду 28 лютого 2007 року вбачається, що 03 лютого 2007 року ОСОБА_1 в м. Києві керував автомобілем Нісан д/н НОМЕР_1, тане надав переваги в русі пішоходу на нерегульованому пішоходному переході, в разі чого скоїв наїзд на грн-на ОСОБА_2. , чим порушив п.18.1. ПДР та скоїв адмінправопорушення, передбачене ст. 122 ч. З КУпАП.
Вина притягуваного, крім власного зізнання, підтверджується матеріалами справи.
Керуючись ст. 122 ч.З КУпАП, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 122 ч.З КпАП України у вигляді сплати штрафу в сумі 10 грн.
Постанова оскарженню не підлягає.