Судове рішення #8184949

Справа №3-95/10

П О С Т А Н О В А

        20 січня 2010 року                                   м. Марганець

Суддя Марганецького міського суду Гришко Є.І., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ для обслуговування адміністративної території м. Марганець в Дніпропетровській області, про притягнення до адміністративної відповідальності:

       ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, урож. м. Марганець

       мешкає: м. Марганець, вул. Червоноармійська.4/1

       не працює

за ст. 130 ч. 1 КпАП України,-

                           

В С Т А Н О В И В :

01.01.2010 року о 10-50 год.  водій ОСОБА_1,  по вул. Центральній в м. Марганець керував мопедом Дельта без державного номерного знаку, з ознаками алкогольного сп*яніння (почервоніння очей, запах алкоголю з порожнини рота), від проходження медогляду відмовився чим порушив п. 2.9 “а”, 2.5 ПДР, про що працівниками міліції було складено протокол.

В судове засідання ОСОБА_1 не з*явися по невідомій суду причині, про слухання справи повідомлений належним чином.

При вирішенні питання про вид стягнення за адміністративне правопорушення, вчиненого ОСОБА_1,  суд враховує характер правопорушення, особу порушника, його вину, обставини, що пом’якшують  і обтяжують відповідальність.

Суд вважає за необхідне застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Факт вини водія ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи: поясненнями свідків ОСОБА_2 та ОСОБА_3

Керуючись ст.ст. 130 ч. 1, 268,283,  284 КпАП  України,-

 П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 піддати адміністративному штрафу на користь держави в розмірі 3600-00 грн.

         Постанова може бути оскаржена протягом 10-ти діб з дня її винесення. Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Дніпропетровської області через Марганецький міський суд.

У разі несплати Вами трафу в 15-ти денний строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виколнання до відідлу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника. У такому разі стягується сума штрафу та витрати на облік зазначених правопорушень ст. 308 КУпАП України.

       

        Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація