Справа № 711/4025/2012
Провадження № 1/711/361/2012
П О С Т А Н О В А
ПРО ПОПЕРЕДНІЙ РОЗГЛЯД СПРАВИ
23 березня 2012 року м.Тячів
Тячівський районний суд Закарпатської області в особі
головуючого: судді Ляшко С.М.
при секретарі: Пальонна М.Є.
з участю прокурора: Тимків Ю.Б.
при попередньому розгляді справи, розглянувши матеріали кримінальної справи про обвинувачення ОСОБА_1 за ч.1 ст. 249 КК України,
В С Т А Н О В И В:
Дана справа підсудна Тячівському районному суду Закарпатської області. Підстав для її закриття або зупинення немає. Обвинувальний висновок складено відповідно до вимог КПК України. Запобіжний захід обрати - підписку про невиїзд.
Суттєвих порушень кримінально-процесуального законодавства при провадженні дізнання, без усунення яких справа не може бути призначена до судового розгляду, не вбачається.
Підстав для притягнення до відповідальності по даній справі інших осіб, а також для кваліфікації дій обвинуваченого за статтями Кримінального кодексу, які передбачають відповідальність за більш тяжкий злочин чи для пред`явлення йому обвинувачення, яке до цього не було пред`явлено, - не виявлено.
Керуючись ст.ст. 237, 240, 241, 244, 245, 253 КПК України,
П О С Т А Н О В И В:
Справу прийняти до провадження Тячівського районного суду Закарпатської області.
Призначити справу до судового розгляду про обвинувачення ОСОБА_1 за ч.1 ст. 249 КК України у відкритому судовому засіданні на 11 годин 00 хвилин київського часу в приміщенні суду м. Тячів 29 березня 2012 року.
Справу розглянути з участю прокурора, підсудного та свідків.
Запобіжний захід відносно ОСОБА_1 обрати - підписку про невиїзд.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Тячівського
районного суду : С.М. Ляшко