Судове рішення #8179448

                               

                                                                                               

                                                                                                    Справа  № 2н-81/10р.

    Ленінський районний суд м. Луганська

  С У Д О В И Й    Н А К А З

17 березня 2010 року                              м. Луганськ

      Суддя Ленінського районного суду м. Луганська Попова О.М.,

розглянувши заяву Відкритого акціонерного товариства „Укртелеком” в особі Центра телекомунікаційних послуг Луганської філії ВАТ „Укртелеком” про видачу судового наказу про стягнення заборгованості з ОСОБА_1,

   керуючись ст. ст.11, 96, 102-105 ЦПК України, 11, 509, 526 ЦК України,-

   Н А К А З У Ю:

            Заяву ВАТ „Укртелеком” в особі Центра телекомунікаційних послуг       ЛФ ВАТ „Укртелеком” про видачу судового наказу про стягнення  заборгованості з  ОСОБА_1 задовольнити.

            Стягнути з ОСОБА_1, який мешкає за адресою: м. Луганськ, вул. 1-ша Слав*янська, 116/26 на користь ВАТ  „Укртелеком” в особі Центра телекомунікаційних послуг ЛФ ВАТ „Укртелеком”, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 1 ( р/р  260051747 у ЛОД ВАТ „Райффайзен банк Аваль”, МФО 304007, код 01182820 ) заборгованість за послуги  електрозв’язку в сумі 348,82 грн., держмито в сумі 25,50 грн. та витрати на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу в сумі 30,00 грн., а всього: 404,32 грн . (чотириста чотири грн. 32 коп.).

   

Судовий наказ набирає законної сили у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявості даних про отримання боржником копії наказу.

Судовий наказ, після набрання ним законної сили, видати стягувачеві для пред’явлення до виконання.

Суддя:                                                                       О.М. Попова.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація