Справа № 3-314/2010р.
П О С Т А Н О В А
Іменем України
17 лютого 2010 року м. Очаків
Суддя Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Чернієнко С.А. при секретарі Даниловій А.Г., розглянувши матеріали про притягнення ОСОБА_1, який народився 16 жовтня 1955 року в м. Караганді Казахстану, працює робочим СГ ЗАТ “Ольвія”, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), -
В С Т А Н О В И В :
03 лютого 2010 року, близько 18 год. 35 хв., ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, знаходячись у себе вдома за адресою: Миколаївська область, Очаківський район, с. Парутине, вул. Прибузька, буд. 21, вчинив сварку, в ході якої ображав свою дружину ОСОБА_2, висловлювався нецензурною лайкою на її адресу.
Під час розгляду справи ОСОБА_1 пояснив, що дійсно вчинив насильство в сім'ї за викладених вище обставинах.
Таким чином, своїми протиправними діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, а саме насильство в сім'ї – умисне вчинення дій психологічного характеру (образа), внаслідок чого могла бути завдана шкода психічному здоров'ю потерпілого.
При накладені адміністративного стягнення, відповідно до ст.ст. 33-35 КУпАП, враховано характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, відсутність обставин, що обтяжують та пом'якшують відповідальність.
З урахуванням викладеного, вважаю, що штраф у розмірі 51 грн. є необхідним і достатнім стягненням за вчинення ОСОБА_1 зазначеного вище правопорушення.
Керуючись ст. 283, п.1 ст.284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
За вчинення правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 51 (п'ятдесят однієї) гривні, що підлягає перерахуванню до державного бюджету Очаківського району, рр 31111106700282, код 23396934, банк УДК в Миколаївській області, МФО 826013, код платежу 21081100.
Постанову протягом десяти днів з дня винесення може бути оскаржено до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності чи її захисником.
У той же строк до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області на неї може бути внесено протест прокурора.
Штраф має бути сплачений протягом п’ятнадцяти днів з дня одержання копії постанови. В разі несплати штрафу в зазначений термін у добровільному порядку, постанову буде звернуто до примусового виконання та стягнуто штраф у подвійному розмірі і витрати на облік правопорушень.
Суддя:
- Номер:
- Опис: керування в стані сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-314
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Чернієнко Сергій Анатолійович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.04.2011
- Дата етапу: 19.04.2011