Судове рішення #816107
Справа №2-4629

Справа №2-4629

 

УХВАЛА

 

26.02.2007 року                                                                                                           м. Харків

Суддя Московського районного суду м. Харкова Малихін О.Р. розглянувши матеріали за по­зовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власнос­ті на спадщину в порядку наслідування по закону і про розподіл квартири,

 

Встановив:

Позовна заява подана без додержання вимог ст. ст. 119 і 120 ЦПК України, у зв'язку з чим, ухвалою судді від 31.01.2007 року позивачу був наданий строк для усунення недоліків у 7 днів.

Копію ухвали позивач отримав під розписку 09.02.2007 року.

Але, позивач у встановлений строк не виконав ухвалу суду і не усунув недоліки, допущені при подачі позову до суду.

Все це перешкоджає суду розглянути справу в судовому засіданні.

У зв'язку з цим, позов вважається не поданим і повертається позивачу.

Керуючись ст. 121 ч. 2 ЦПК України,

 

УХВАЛИВ:

Позов вважати не поданим та повернути його позивачу.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області.

Заява про оскарження ухвали може бути подана до районного суду на протязі 5 днів з дня проголошення ухвали, а апеляційна скарга може бути подана до районного суду протягом 10 днів з дня подачі заяви на апеляційне оскарження.

 

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація