Судове рішення #815930
Справа№2а-41/07

Справа№2а-41/07

УХВАЛА

5 березня 2007 року                                                                             місто Запоріжжя

Жовтневий районний суд М.Запоріжжя у складі:

головуючого-судді                                                       Федченко І.M.

при секретарі                                                               Малєньовій Л.А.

за участю прокурора                                                    Купенко Г.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Прокурора Жовтневого району м.Запоріжжя в інтересах Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м.Запоріжжя до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по податку з власників транспортних засобів,

ВСТАНОВИВ:

Прокурор Жовтневого району м.Запоріжжя в інтересах ДТП у Жовтневому районі м.Запоріжжя звернувся до суду з адмшістративним позовом до ОСОБА_1, в якому просить стягнута з відповідача заборгованість по податку з власників транспортних засобів за 2003-2004 роки у розмірі 104 грн.

Стаття 17 КАС України встановлює категорію спорів, на які поширюється компетенція адміністративних судів, щодо вирішення адміністративних справ.

Як вбачається із позову, Прокурор який діє в інтересах ДТП Жовтневого району м.Запоріжжя намагається з фізичної особи стягнути заборгованість по податку з власників транспортних засобів. Тобто існує спір, який не встановлено нормами КАС України і не поширюється на категорію адміністративних правовідносин.

Таким чином, відповідно до ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі, якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

Тому суд, вважає необхідно провадження по справі закрити, оскільки цей спір не повинен вирішуватися адміністративним судом.

Керуючись ст.157 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Провадження у справі за позовом Прокурора Жовтневого району м.Запоріжжя в інтересах Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м.Запоріжжя до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по податку з власників транспортних засобів - закрити.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного Запорізької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня внесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація