Справа №2-141/2010 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 лютого 2010 року Миронівський районний суд Київської області в складі:
головуючого – судді Семенцова Ю.В.,
при секретарі – Семерей Л.М.,
за участю позивача – ОСОБА_1, відповідача – ОСОБА_2,
розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Миронівка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернулася до суду з вказаним позовом, мотивуючи свої вимоги тим, що 09 березня 2002 року між нею та відповідачем був зареєстрований шлюб. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який знаходиться на її утриманні. Шлюбно-сімейні стосунки між ними припинено з січня 2010 року через несумісність характерів. Спільного господарства не ведуть. Подальше сумісне проживання та збереження шлюбу неможливі, тому просить шлюб розірвати.
В попередньому судовому засіданні позивач свої вимоги підтримала в повному обсязі.
Відповідач в попередньому судовому засіданні позов визнав в повному обсязі, проти розірвання шлюбу не заперечує.
Суд, з'ясувавши позиції сторін, роз'яснивши сторонам наслідки визнання позову відповідачем, прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Визнання позову відповідачем не суперечить закону і не порушує права, свободи та інтереси інших осіб.
Відповідно до ч.3 ст.105 Сімейного кодексу України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до ст.110 цього Кодексу.
Відповідно до ч.1 ст.110 Сімейного кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним з подружжя.
Матеріалами справи встановлено, що з 24 жовтня 1992 року сторони перебувають у шлюбі, зареєстрованому Козинською сільською радою Миронівського району Київської області. Від шлюбу сторони мають малолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1
Оскільки сторони наполягають на розірванні шлюбу, тому подальше збереження шлюбу суперечить їх інтересам та інтересам їхньої малолітньої дитини, що є достатньою підставою для розірвання шлюбу.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу позивача та відповідача необхідно звільнити від сплати державного мита на підставі ст. 4 п. 18 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито”.
На підставі викладеного, ст. ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України,
ст. ст. 10, 11, 58, 59, 60, 130, 174, 212, 213, 214, 215 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Позов задоволити.
Шлюб, зареєстрований 09 березня 2002 року Козинською сільською радою Миронівського району Київської області між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 за актовим записом № 3, розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу позивача та відповідача звільнити від сплати державного мита.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо її не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у двадцятиденний строк після подання заяви, рішення суду набирає законної сили після закінчення зазначеного терміну.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Київської області через Миронівський районний суд Київської області протягом двадцяти днів після подання заяви про його апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення, або без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у десятиденний строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: Ю.В.Семенцов