Справа №2а-481/2010р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
/ДОДАТКОВА/
09 березня 2011 року Сихівський районний суд м.Львова
в складі: головуючої-судді Волоско І.Р.
при секретарі Левус Д.Т.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Львові справу за адміністративним позовом ЗАТ ПБО „Львівміськбуд" до Винниківської міської ради, міського голови Винниківської міської ради, виконкому Винниківської міської ради, третіх осіб - Управління держкомзему в м.Львові, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 про визнання незаконним рішень та зобов`язання до вчинення дій,-
встановив:
Позивач звернувся до суду із заявою, в якій просить ухвалити додаткову постанову стосовно позовних вимог про визнання нечинним рішення Винниківської міської ради № 1959 від 17.12.2009р. „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ОСОБА_18 у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку на АДРЕСА_1 та про визнання нечинним рішення Винниківської міської ради № 1964 від 17.12.2009р. „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ОСОБА_20 у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку на АДРЕСА_1 ; свою заяву обґрунтовує тим, що при ухваленні рішення по даній адміністративній справі суд, досліджуючи докази та оспорювані рішення міськради , не ухвалив рішення щодо означених позовних вимог.
Сторони в судове засідання не з`явилась, хоч були належним чином повідомлені про час та місце розгляду справи, причин неявки не повідомили; на підставі ч.З ст. 168 КАС України суд вважає за можливе ухвалити по справі додаткове рішення без участі сторін.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до п.1 ч.І ст.168 КАС України суд, що ухвалив судове рішення, може за заявою особи, яка брала участь у справі, чи з власної ініціативи прийняти додаткову постанову чи постановити додаткову ухвалу у випадках, якщо щодо однієї із позовних вимог, з приводу якої досліджувалися докази, чи одного з клопотань не ухвалено рішення.
З матеріалів справи вбачається, що постановою Сихівського районного суду м.Львова від 15 жовтня 2010 року, адміністративний позов ЗАТ ПБО „Львівміськбуд" до Винниківської міської ради, міського голови Винниківської міської ради, виконкому Винниківської міської ради, третіх осіб - Управління держкомзему в м.Львові, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_23 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 про визнання незаконним рішень та зобов`язання до вчинення дій, задоволений. Вирішено визнати нечинними рішення Винниківської міської ради №№ 1955, 1957, 1961, 1962, 1963, 1965, 1966, 1968 від 17.12.2009р. та №№ 1970, 1971 від 29.12.2009р. „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку на АДРЕСА_1 ; зобов`язати голову Винниківської міської ради подати на розгляд сесії міської ради проект відведення земельної ділянки для будівництва кварталу багатоповерхової забудови по АДРЕСА_1 ЗАТ „ПБО Львівміськбуд АДРЕСА_2 ; зобов`язати Винниківську міську раду розглянути на черговій сесії поданий проект відведення земельної ділянки для будівництва кварталу багатоповерхової забудови по АДРЕСА_1 ЗАТ „ПБО Львівміськбуд" та прийняти рішення згідно поданих проектних пропозицій про виділення земельної ділянки ЗАТ „ПБО Львівміськбуд".
Проте стосовно позовних вимог про визнання нечинним рішення Винниківської міської ради № 1959 від 17.12.2009р. „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ОСОБА_18 у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку на АДРЕСА_1 та про визнання нечинним рішення Винниківської міської ради № 1964 від 17.12.2009р. „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ОСОБА_20 у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку на АДРЕСА_1 не ухвалено рішення.
На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 160-162, 168 КАС України, суд, -
постановив:
Заяву ЗАТ ПБО „Львівміськбуд" задовольнити. Ухвалити по справі додаткове рішення .
Визнати нечинним рішення Винниківської міської ради № 1959 від 17.12.2009р. „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ОСОБА_18 у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку на АДРЕСА_1 .
Визнання нечинним рішення Винниківської міської ради № 1964 від 17.12.2009р. „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ОСОБА_20 у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку на АДРЕСА_1 .
Термін оскарження додаткової постанови суду 10 днів з моменту проголошення до Апеляційного адміністративного суду Львівської області через районний суд.
Головуюча Волоско І.Р.