Судове рішення #8121691

    d

У Х В А Л А  


14 січня 2010 р .     Справа № 2а-643/10/0470  


    Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Букіна Л. Є.,  дослідивши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Межівської районної державної адміністрації, Головного управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації про стягнення допомоги, -

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 13.01.2010 року звернувся до суду із адміністративним позовом до Управління праці та соціального захисту населення Межівської районної державної адміністрації, Головного управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації з позовними вимогами про стягнення на його користь одноразової допомоги до дня Перемоги.

Згідно п.4 ч.1 ст.107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, після одержання позовної заяви, з’ясовує чи належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства, і чи підсудна позовна заява даному адміністративному суду.

Як вбачається з матеріалів поданого позову, позивач звернувся до Управління праці та соціального захисту населення Межівської районної державної адміністрації та Головного управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації з  заявою про призначення йому одноразової допомоги до дня Перемоги.

Відповідно до п.3 ч.1 ст. 18 Кодексу адміністративного судочинства України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи у спорах фізичних осіб з суб’єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.

Згідно із положеннями п.6 ч.3 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява повертається позивачеві, якщо справа не підсудна цьому адміністративному суду.

За таких підстав позовна заява підлягає поверненню позивачу.

Одночасно суд роз’яснює, що позивач має право звернутися з відповідним позовом до місцевого загального суду як адміністративного суду з урахуванням правил територіальної підсудності, встановлених статтею 19 Кодексу адміністративного судочинства України.

На підставі наведеного та керуючись ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, -

 

    Керуючись ст.ст. 18, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Межівської районної державної адміністрації, Головного управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації про стягнення допомоги - повернути позивачу.

Копію ухвали надіслати позивачу разом із позовною заявою та усіма доданими до неї матеріалами.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

    Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження через Дніпропетровський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, а апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається  у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.


Суддя                         Л.Є. Букіна

   


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація