Судове рішення #81178781

Справа № 459/5635/13-п




    П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  

           

        29 листопада 2013 р. Суддя Червоноградського міського суду Львівської області Кріль М.Д., розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції у м. Червонограді головного управління міндоходів у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності, -


ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українця, одруженого працюючого директором КП «СЖКС», який проживає по АДРЕСА_1 ,


           за ч. 1 ст. 163-1  КУпАП,


                                                              В С Т А Н О В И В :


            ОСОБА_1 будучи директором КП «СЖКС» допустив неподання податкової звітності з податку на додану вартість, чим порушив вимоги податкового законодавства України.

ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав повністю, пообіцяв в подальшому правопорушень не вчиняти.

           Його вина стверджується зібраними матеріалами, а саме: актом перевірки від 13.11.2013 року та протоколом про адміністративне правопорушення № 154 серії АА № 342412 від 13.11.2013 року.

           Вважаю, що ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.163 – 1 КУпАП.

           Враховуючи обставини вчиненого, особу порушника, вважаю за необхідне обрати адміністративне стягнення у виді штрафу.   

                    Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, –


П О С Т А Н О В И В :


  ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 85 (вісімдесят п`ять) грн. в користь держави.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 34 (тридцять чотири) грн. 41 коп.

            На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області протягом 10-ти днів з дня винесення постанови.   


Суддя: М.  Д.  Кріль



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація