АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА іменем України
26 липня 2006 року. м. Луцьк
Колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Волинської області в складі головуючого судді Александрової М.А., суддів Расевича С.І. та Русинчука М.М. при секретарі Царук О.В. розглянула у відкритому судовому засіданні справу за позовом Луцького житлово-комунального підприємства № 2 до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за утримання будинку та прибудинкової території за апеляційною скаргою відповідача ОСОБА_1 на рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області від 31 травня 2006 року.
Особи, які беруть участь у справі: позивач - Луцьке житлово-комунальне підприємство № 2; представник позивача - Сидорчук Іван Григорович; відповідачі - ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3.
Колегія суддів
встановила:
Рішенням Луцького міськрайонного суду від 31 травня 2006 року позов задоволено.
Постановлено стягнути солідарно з відповідачів в користь житлово-комунального підприємства № 2 1314 грн. 99 коп. заборгованості за утримання будинку та прибудинкової території та по 17 грн. з кожного судових витрат.
В апеляційній скарзі відповідач ОСОБА_1 просить скасувати рішення і відмовити в позові, покликаючись на порушення судом при ухваленні рішення норм матеріального права та невідповідністю висновків суду фактичним обставинам справи.
Апеляційна скарга підлягає відхиленню з наступних підстав.
Судом першої інстанції встановлено, що відповідачі проживають в квартирі АДРЕСА_1 та користуються послугами по утриманню будинку та прибудинкової території.
Рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 5 вересня 2003 року за № 351 та додатку до нього розроблена структура та вартість послуг, пов'язаних з утриманням будинку та прибудинкової території у зв'язку з укладенням нових угод на послуги обслуговування житлового фонду, відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування" (а.с. 7-8).
Згідно рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 9 жовтня 2001 року за № 393 та додатку до нього затверджено розмір плати за утримання будинку та прибудинкової території (а.с. 9-13).
Відповідно до ст. 68 ЖК Української РСР жильці зобов'язані своєчасно проводити оплату експлуатаційних витрат на утримання будинку та прибудинкової території.
Справа № 22-Ц-751/06 Головуючий в 1 інстанції!' Кухтей Р.В.
Категорія 14 Доповідач Расевич С.І.
В порушення вимог зазначеної норми закону відповідачі не проводять своєчасно оплату за надані послуги. Тому, станом на 1 січня 2006 року утворилась заборгованість в розмірі 1314 грн. 99 коп., що підтверджується поясненнями представника позивача та письмовим розрахунком суми боргу (а.с. 6).
Відповідно до ч. 1 ст.60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень.
В судовому засіданні суду першої інстанції відповідачкою не надано будь-яких доказів, щодо ненадання або неналежного надання послуг ЖКП №2 по утриманню будинку та прибудинкової території.
Отже суд прийшов до правильного висновку про стягнення заборгованості.
Доводи, наведені в апеляційній скарзі, не спростовують висновків суду, викладених у рішенні.
Рішення постановлено з дотриманням норм матеріального і процесуального права.
Керуючись ст.ст. 307, 308, 314 ЦПК України, колегія суддів -
ухвалила:
Апеляційну скаргу відповідача ОСОБА_1 відхилити, а рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області від 31 травня 2006 року в даній справі залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення але може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до судової палати у цивільних справах Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання нею законної сили.