Судове рішення #8102637

                   

Справа № 3-565-2010

П О С Т А Н О В А

          І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

   

08 лютого 2010 року Суддя Слов»янського міськрайонного суду Донецької області ОСОБА_1 розглянув адміністративний матеріал, який надійшов від Слов»янського МВ ГУМВС України в Донецькій області відносно

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, який мешкає за адресою:  м. Слов’янськ  вул. Свободи, 32/29,  

за ст. 185 КпроАП України,

В С Т А Н О В И В :

07.02.2010р.о 16-00 год. ОСОБА_2 у м. Слов’янську по вул.. Свободи на виборчій дільниці № 37, що є громадським місцем,  перебував у п’яному стані, при перевірці документів висловлювався брудною лайкою, хватався за формений одяг, розмахував руками,  упирався, намагався втекти чим здійснив - злісну непокору законним вимогам працівникам міліції скоїв правопорушення, передбачене ст.185 КпроАП України.

ОСОБА_2 у суді свою провину у скоєнні правопорушення визнав та вона підтверджується матеріалами справи: протоколом про адміністративне  правопорушення сер. ДО № 607960 від 07.02.2010 р. та іншими.

    Проаналізував зібрані по справі докази та керуючись ст.ст. 34, 35, ст. 185 КпроАП України, суддя –

П О С Т А Н О В И В :

    ОСОБА_2 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченного ст. 185 КпроАП України та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави  у сумі 150 грн ( Сто п’ятдесят).

     Постанова може бути оскаржена до судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Донецької області протягом десяти днів з дня її проголошення .

Суддя :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація