Судове рішення #8073800

У Х В А Л А

11 березня 2010 року суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Куртлушаєв І.Д., розглянувши у порядку підготовчих дій цивільну справу по апеляційній скарзі ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду міста Сімферополя АРК від 03 лютого 2010 року, по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Київського РВ Сімферопольського міського управління ГУ МВС України, ГУ МВС України в АРК, Державного казначейства України  про стягнення моральної шкоди,

В С Т А Н О В И В:

Рішенням Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим від 03 лютого 2010 року в задоволенні позову ОСОБА_1 до Київського РВ Сімферопольської міського управління ГУ МВС України, ГУ МВС України в АРК, Державного казначейства України  про стягнення моральної шкоди відмовлено.

18 лютого 2010 року ОСОБА_1 направив до суду першої інстанції заяву про апеляційне оскарження, 25 лютого 2010 року направив до суду апеляційну скаргу.

Вважаю, що апеляційну скаргу ОСОБА_1 слід залишити без розгляду з наступних підстав.

Відповідно до частин 1, 3 статті 294 ЦПК України заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення  суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою  особи, яка їх подала не знайде підстав для поновлення строку.

Згідно з частиною 4 статті 295 ЦПК України апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Як вбачається з матеріалів справи рішення суду було ухвалено 03 лютого 2010 року, заяву про апеляційне оскарження ОСОБА_1 направив до суду 18 лютого 2010 року, тобто зі спливом процесуального строку на подачу заяви про апеляційне оскарження рішення суду, апеляційну скаргу направив до суду першої інстанції 25 лютого 2010 року.

Посилання заявника  на те що копію оскаржуваного рішення суду він отримав лише 15 лютого 2010 року не підтверджуються матеріалами справи.

Заяву про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення Київського районного суду міста Сімферополя Автономної Республіки Крим від 03 лютого 2010 року ОСОБА_1 не подавав і не зазначив такого прохання в самій скарзі, тому його апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду, що не позбавляє  його права подати таку заяву.

Керуючись ч. 2 ст. 72, ч. ч. 1, 3 статті 294 ЦПК України, суддя,

У Х В А Л И В :

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду міста Сімферополя АРК від 03 лютого 2010 року залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення, і може бути оскаржена у касаційному порядку до Верховного Суду України протягом  двох місяців.

Суддя:                                                                                                   Куртлушаєв І.Д.

 

Справа № 22-ц-2881/2010 р.                         Головуючий в 1 інстанції Тихопой О.О.

                                    Доповідач                           Куртлушаєв І.Д.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація