Справа № 2- 62/ 2007р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 лютого 2007 року Краснопільський районний суд Сумської області в складі:
Головуючого судді: Косар А.І.
при секретарі: Литвин А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Краснопілля справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2, в якій зазначає, що з відповідачем по справі, ІНФОРМАЦІЯ_1. Від даного шлюбу сторони мають одну дитину: сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, який повністю знаходиться на утриманні позивачки. Вказує, що причиною розірвання шлюбу є те, що сторони мають різні погляди на життя та побут.
Позивачка в судове засідання не з'явилася, але від неї надійшла заява в якій вона просить справу розглядати без її участі, позов підтримує в повному обсязі.
Відповідач в судове засідання не з'явився хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, але від відповідача надійшла заява, в якій він просить справу розглядати без його участі, з позовом погодився.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що шлюб сторін підлягає розірванню з таких підстав.
Судом встановлено, що сторони вступили до шлюбу ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.4). Від даного шлюбу мають одну дитину, сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження (а.с.5), який на даний час проживає з позивачкою і повністю знаходиться на її утриманні. На протязі тривалого часу даний шлюб сторін існує лише формально, оскільки сторони мають різні погляди на життя, у них відсутнє взаєморозуміння, сторони по різному вирішують питання сім"ї та побуту. На примирення ні позивачка, ні відповідач не згодні. Тому їх шлюб не може бути збережений в подальшому.
Відповідно до вимог ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановлює рішення про розірвання шлюбу, коли встановить, що подальше спільне життя подружжя неможливе і збереження шлюбу буде суперечити інтересам подружжя і інтересам дітей.
В судовому засіданні підтверджено, що подальше збереження сім'ї сторін неможливе, що дає підстави для задоволення позову.
Суд вважає, що витрати за реєстрацію розірвання шлюбу в державному органі реєстрації актів цивільного стану повинні бути покладені на відповідача, оскільки з позивачкою проживає неповнолітня дитина.
Керуючись ст. 110 - 112 Сімейного Кодексу України, ст. 10, 60, 212, 215 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований виконкомом Чернеччанської сільської ради Краснопільського району Сумської області ІНФОРМАЦІЯ_1.
Витрати за реєстрацію розірвання шлюбу, в сумі 17 грн. 00 коп покласти на ОСОБА_2, звільнивши від даних витрат ОСОБА_1.
На дане рішення може бути подано заяву про апеляційне оскарження на протязі 10 днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга подається протягом 20 днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження. Заява та скарга подаються до Сумського апеляційного суду через Краснопільський районний суд Сумської області.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо таку заяву було подано, але апеляційна скарга подана не була у строк, встановлений ст.294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. Якщо було подано апеляційну скаргу і рішення за цією скаргою не скасовано, воно набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Рішення виготовлено на комп"ютері в нарадчій кімнаті і має силу оригіналу.