Справа №2-1633/2007p. РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 лютого 2007р. Октябрський райсуд м.Полтави у складі:
головуючого - судді Пилипчук Л.І.,
при секретарі - Кашаєвій О.Г.,
за участю позивачки ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Полтаві справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
Позивачка у січні 2007р. звернулася в суд з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, посилаючись на втрату взаємних почуттів по причині постійних конфліктів і припинення сімейно-шлюбних відносин з 2006р.
В судовому засіданні позов підтримала , наполягаючи на задоволенні.
Відповідач, будучи належним чином повідомленим, в судове засідання не з»явився, не повідомивши про причини неявки. Суд відповідно до ч.4 ст. 169, 224 ЦПК України ухвалює заочне рішення.
Заслухавши позивачку, дослідивши письмові докази, суд задовольняє позов з наступних підстав.
Встановлено, що сторони у першому шлюбі з 30.01.1993р. Мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який після припинення сторонами сімейно-шлюбних відносин
проживає з матір»ю. Батько сплачує аліменти на утримання дитини за судовим рішенням.
І
Сторони припинили сімейно-шлюбні відносини з 2006р., що було підтверджено відповідачем у попередньому засіданні . Заперечення відповідача проти розірвання шлюбу до вирішення спору про розділ майна, які він заявив у попередньому засіданні, -підтверджують ту обставину, що сім»я розпалася і намірів її зберегти у сторін немає. Подальше збереження шлюбу подружжя ОСОБА_2 , який носить формальний характер, суперечило б їх інтересам та інтересам неповнолітнього сина, тому суд вважає необхідним шлюб розірвати.
Спір про майно розглядається в іншому провадженні.
Керуючись ст.ст. 110-112 СК України, ст.ст. 10,60, 212-215, 224-226 ЦПК України, суд,-
Вирішив:
Шлюб, зареєстрований 30 січня 2007 р. у Полтавському міському відділі РАЦС , актовий запис НОМЕР_1 між ОСОБА_2 і ОСОБА_1 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з обох на користь держави по 8,5грн. судового збору.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Полтавської області через райсуд шляхом подання протягом 10 днів заяви про апеляційне оскарження та послідуючого подання протягом 20 днів апеляційної скарги. Заочне рішення може бути переглянуте судом, який його ухвалив, за заявою відповідача, яка може бути подана протягом 10 днів з дня одержання копії рішення.