Судове рішення #8024501

СУДОВИЙ НАКАЗ

03 березня 2010 року                             Справа №2-н-46

Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Фоміна В.А., розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства “Банк “Фінанси та Кредит” про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2  заборгованості за кредитним договором № 10-1305-047ФД від 13.04.2007 року та договором поруки №№ 10-1305-047ФД від 13.04.2007  року у розмірі 3499  гривень 62 копійок,

керуючись ст. ст. 95, 96, 102, 103 ЦПК України,

НАКАЗУЮ:

    Стягнути з ОСОБА_1 (індивідуальний ідентифікаційний номер НОМЕР_1), що мешкає  АДРЕСА_1, ОСОБА_2 (індивідуальний ідентифікаційний номер НОМЕР_2), що мешкає АДРЕСА_2  солідарно на користь  акціонерного товариства “Банк “Фінанси та Кредит” в особі Філії “Запорізьке РУ” АТ “Банк “Фінанси та Кредит”(р/р 29097234910001,МФО 313731, ІПН НОМЕР_1), розташованого по вул. Артема, 60 у м. Київ заборгованість за кредитним договором № 10-1305-047ФД від 13.04.2007 року та договором поруки №№ 10-1305-047ФД від 13.04.2007  року у розмірі 3499  /три тисячі чотириста дев’яносто дев’ять / гривень 62 копійок.

    Стягнути з боржників солідарно на користь стягувача судовий збір у сумі 25 / двадцять п’ять / гривень 50 коп. та 30 /тридцять/ гривень судових витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

    Судовий наказ після набрання ним законної  сили видати стягувачу.

Суддя:                                         В.А. Фомін

    Згідно зі ст. 104 ЦПК України, боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

    Відповідно до ст. 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про о отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред?явлення до виконання.

    Заява боржника про скасування судового наказу, що подана у встановлений строк, розглядається судом протягом п?яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (ст. 106 ЦПК України).

    Судовий наказ набрав чинності            «     »                                          2010 року

    Строк пред?явлення до виконання  до «     »                                           2013 року

Суддя:                                                                                                                                В.А. Фомін            

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація