Справа № 3 –975/09
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 грудня 2009 року суддя Згурівського районного суду Київської області:
ОСОБА_1
розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від ВДАІ по обслуговуванню Згурівського району при УДАІ ГУ МВС України в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, працюючого в ТОВ «Згурівкаводоексплуатація» на посаді слюсаря,
за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
03.11.2009 року о 10 год. 50 хв. в смт. Згурівка Київської області гр. ОСОБА_2 керував автомобілем НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп»яніння, від проходження огляду на стан сп»яніння у встановленому законом порядку, чим порушив вимоги 2.5 Правил дорожнього руху України.
Своїми діями правопорушник вчинив керування транспортним засобом в стані алкогольного сп»яніння.
Вину у вчиненому визнав.
В судовому засіданні було встановлено, що дане правопорушення було вчинено гр. ОСОБА_2, який винен в його вчиненні, підлягає адміністративній відповідальності, як пом”якшуюча відповідальність обставина те, що правопорушник вину у вчиненому визнав, обтяжуючих відповідальність обставин судом не встановлено.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, який займається суспільно корисною працею, його майновий стан, суддя вважає, що на правопорушника необхідно накласти стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення суддя, -
П О С Т А Н О В И В :
Піддати ОСОБА_2 адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 2550 (дві тисячі п»ятсот п»ятдесят) гривень.
Постанова судді може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Згурівський районний суд Київської області протягом 10 ( десяти ) днів з дня її винесення.
Постанова про накладення адміністративного стягнення може бути пред»явлена до виконання протягом 3 ( трьох ) місяців з дня її винесення.
СУДДЯ Р.В. ХИЖНИЙ