Судове рішення #8019117

Справа № 3-14728/08

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 липня 2008 року

Суддя Дзержинського районного суду міста Харкова Задорожний М.І., розглянувши матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешкає за адресою: АДРЕСА_1

за ч. 1 ст. 122 КпАП України

ВСТАНОВИВ:

11.06.2008 року близько 08:50 години гр-н ОСОБА_1 керував траспортним засобом по вул.  Клочківська в м. Харкові виконав поворот ліворуч на перехрестя 23 серпня не надавши дорогу автомобілю, який виконунвав поворот праворуч з вул.  Клочківська з зустрічного напрямку, чим порушив п. 16.6 ПДР України.

Відповідно до ч. 2 ст. 268 КпАП України, при розгляді справ про адміністративні правопорушення", передбачених ст. 122 КпАП України, присутність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, не є обов'язковою, у зв'язку з чим суддя розглядає справу у відсутності правопорушника

Факт правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АД № 305384

Таким чином суд кваліфікує дії правопорушника за ч.1 ст. 122 КпАП України.

На підставі викладеного та керуючись ч. 1 ст.122 КпАП України, суд

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КпАП України та призначити адміністративне стягнення у вигляді попередження .

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація