Судове рішення #8018453

Cправа   №  5-14/2010 р.

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

        14  січня  2010 року                                                                                м. Шепетівка

Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області в складі:

головуючого-судді     Борисова О.А.

при секретарі      Каправчук Г.В.

    розглянувши матеріали, які надійшли від Шепетівського МРВ УМВС в Хмельницькій області про встановлення адміністративного нагляду щодо ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не одруженого, не працюючого, ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше судимого:

1.   07.11.2003 року Шепетівським міським судом по ст.185 ч.4, ст. 69 КК України  до 3-х років позбавлення волі;

2.   10.02.2006 року Шепетівським  міськрайонним  судом по ст.  185 ч.2, 76 п.1, 3, 4  КК України

3.   26.07.2006 року Шепетівським міськрайонним судом по ст. 185 ч.2, 185 ч.3, 70, 71 КК України -  до 3 років 1 місяця позбавлення волі

   

в с т а н о в и в :

             ОСОБА_1 після відбуття останньої міри покарання, на шлях виправлення не став, продовжує  вчиняти різні адміністративні правопорушення.

     06.12.2009 року і 10.12.2009 року  вчинив правопорушення за ст.178 ч.1 і ст.178 ч.2 КУпАП,  за  що  були накладені адміністративні стягнення у вигляді  попередження  і штрафу.

31.12.2009 року скоїв правопорушення за  ст.177  КУпАП, за що було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. В цей же день попереджався про недопустимість і припинення  антигромадського  способу життя, і про те, що до нього може бути встановлений адміністративний  нагляд.

              Тому відповідно до п. в) ст. 3 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі” є підстави  для встановлення над ОСОБА_1 адміністративного нагляду, а також обмежень.

    Виходячи з наведеного, керуючись ст. ст. 3, 5, 6, 10 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі” суд,-

п о с т а н о в и в :

    Подання задоволити.

    Встановити   щодо  ОСОБА_1 адміністративний нагляд строком  на  1 (один) рік  та  наступні обмеження:

    - заборонити вихід з домогосподарства (з квартири) за адресою: с. Пашуки, Шепетівського району,  по особистих справах без дозволу органів внутрішніх справ з 22.00 до 6.00 годин; крім випадків необхідності відвідування місця роботи;

   

- заборонити відвідування ресторанів, барів, кафе та інших підприємств торгівлі де дозволено продаж спиртних напоїв, в тому числі пиво на розлив, з метою вживання спиртних напоїв;

   

            - заборонити виїзд за межі м. Шепетівка та Шепетівського району Хмельницької області по особистих справах без дозволу Шепетівського МРВВС;

    - зобов’язати явку в Шепетівський МРВВС до дільничного інспектора у вільний від  праці час для реєстрації, один раз на місяць, а саме: 17  числа  кожного  місяця  на протязі 1-го року,  а  в  разі його відсутності до чергового по Шепетівському МРВВС.

      Копію постанови направити для виконання начальнику Шепетівського МРВ УМВС України в Хмельницькій області.

    Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області протягом семи діб з моменту її проголошення через Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області.

   

                                         

                                              Головуючий:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація