Судове рішення #801112
№2-118/07p

№2-118/07p

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

05 лютого    2007 року    Решетилівський районний суд Полтавської області в складі:

головуючого - судді Беркути Л.Г.

при секретарі - Захарченко Л.Я.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в селищі Решетилівка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення часток майна, що є у спільній сумісній власності, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про визначення часток майна, що є у спільній сумісній власності. Свою заяву мотивував тим, що   ІНФОРМАЦІЯ_1 року у селещі Решетилівка Полтавської області померла його мати ОСОБА_3. Після своєї смерті вона залишила спадщину у вигляді частини житлового будинку, господарсько-побутових будівель та споруд, які розташовані за адресою: АДРЕСА_1. Вказане нерухоме майно знаходилося у приватній спільній сумісній власності його матері ОСОБА_3 та ОСОБА_2, що підтверджується свідоцтвом про право власності на нерухоме майно від 15.03.2006 року (Серія ІНФОРМАЦІЯ_2) видане Решетилівською селищною радою. У встановлений законом шестимісячний термін після відкриття спадщини він звернувся з відповідною заявою про прийняття спадщини. Але нотаріальна контора не в змозі видати йому свідоцтво про право на спадщину, поскільки  у свідоцтві про право власності на нерухоме майно не вказана частка його матері ОСОБА_3 У зв'язку із смертю його матері ОСОБА_3 поділ майна за домовленістю із ОСОБА_2 - неможливий. Тому, він як спадкоємець вимушений звертатися до суду.   

В судовому засіданні  представник позивача ОСОБА_4 позовні вимоги підтримав  в повному обсязі.

Представник відповідача  ОСОБА_5 проти задоволення позову не заперечує.

Представник третьої особи ОСОБА_6 проти задоволення позову не заперечує.

Визнання позову не суперечить закону та не порушує права, свободи та інтереси інших осіб.

Керуючись ч. 4 ст.ст 174, 213, 215 ЦПК України , суд ,-

ВИРІШИВ:

 

2

Позовні вимоги  ОСОБА_1 - задовольнити.

Визнати право власності за ОСОБА_3, померлою ІНФОРМАЦІЯ_1 року на 1/2 частку житлового будинку, господарсько-побутових будівлів та споруди, які розташовані за адресою: АДРЕСА_1, та визнати за ОСОБА_2 на іншу 1/2 частину даного будинку.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Полтавської області протягом 10 днів з часу проголошення шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження, а апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Л.Г.Беркута

Суддя:

З оригіналом:

Голова Решетилівського районного суду:

Рішення вступило в законну силу 16 лютого 2007 року .

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація