Справа № 2-а-2361\2008
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ
АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
13 жовтня 2008 року м. Чернігів
Чернігівський окружний адміністративний суд в складі:
головуючого судді Сорочко C.O.,
при секретарі Ясинському С. Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Ічнянському районі Чернігівської області про визнання неправомірними дії відповідача щодо невиплати щомісячної пенсії, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до управління Пенсійного фонду в Ічнянському районі Чернігівської області про визнання неправомірними дії відповідача по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат щодо невиплати пенсії з підвищенням на 30 % від розміру мінімальної пенсії за віком, як дитині війни за 2007 рік, зобов'язання провести перерахунок по виплаті пенсії з підвищенням на 30 % за 2007 рік і в подальшому проводити виплату пенсії з підвищенням на 30 %, зобов'язання нарахувати та виплатити доплату пенсії за 2007 рік в сумі 1441, 89 грн. та стягнення судових витрат в сумі 83, 40 грн.
В судове засідання 24 вересня 2008 року позивач не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується зворотнім повідомленням № 302955 з відміткою про вручення 15.07.2008 року, наявним в матеріалах справи, причини неявки суду не повідомив, заяви про розгляд справи за його відсутності не надав, в зв'язку з чим судове засідання було відкладено на 13 жовтня 2008 року та роз'яснено наслідки неприбуття в судове засідання, передбачені ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України.
В судове засідання 13 жовтня 2008 року позивач повторно не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується зворотнім повідомленням № 350917 з відміткою про вручення 02.10.2008 року, наявним в матеріалах справи, причини неявки суду не повідомив, заяви про розгляд справи за його відсутності не надав.
Представник відповідача в судове засідання повторно не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, причини неявки суду не повідомив.
Відповідно ч. 3 ст. 128 та п. 4 ч. 1 ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач, належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду, повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.
За таких обставин, суд приходить до висновку, що позовну заяву ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду в Ічнянському районі Чернігівської області необхідно залишити без розгляду.
Керуючись ст. ст. 122, 128, 155, 158-160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду в Ічнянському районі Чернігівської області - залишити без розгляду.
Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку для подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня її отримання особою, яка оскаржує ухвалу, за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 КАС України, шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.