Справа №22-8252
УХВАЛА
27 жовтня 2008 року м. Київ
Суддя апеляційного суду м. Києва Наумчук М. І., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Деснянського районного суду м. Києва від 04 серпня 2008 року по справі за позовом ОСОБА_1 до суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2 про захист прав споживача, -
встановив:
Ухвалою судді апеляційного суду м. Києва від 08 вересня 2008 року апеляційна скарга ОСОБА_1 залишена без руху з наданням строку до 26.09.2008 року для усунення виявлених в ній недоліків (а. с. 56).
Копію вказаної ухвали ОСОБА_1 отримала 12.09.08 р. (а. с 58).
До встановленого терміну виявлені в апеляційній скарзі і зазначені в ухвалі від 08.09.08 року недоліки не усунуті.
За таких обставин, коли недоліки не усунуті у встановлений термін, апеляційну скаргу необхідно визнати неподаною та повернути.
Керуючись ст. ст. 121, 297 ЦПК України
ухвалив:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1; на рішення Деснянського районного суду м. Києва від 04 серпня 2008 року вважати непо даною та повернути заявнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановления, але може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців шляхом подання до цього суду касаційної скарги.