Судове рішення #8006312

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Суддя Верховного Суду України Жайворонок Т.Є., розглянувши                       23 лютого 2010 року касаційну скаргу моторного (транспортного) бюро України (далі - МТБУ) на рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від                       7 жовтня 2009 року та рішення апеляційного суду Чернігівської області від                  8 грудня 2009 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, МТБУ про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,

в с т а н о в и в:

Рішенням Деснянського районного суду м. Чернігова від 7 жовтня                    2009 року позовні вимоги ОСОБА_1 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди задоволено частково. Стягнуто з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 матеріальну шкоду в розмірі 1 323 грн. 30 коп., моральну шкоду в розмірі 500 грн. та понесені судові витрати в розмірі 45 грн. 17 коп. Стягнуто з МТБУ на користь ОСОБА_1 матеріальну шкоду в розмірі 2 885 грн. 50 коп. та понесені судові витрати в розмірі 59 грн. 83 коп.

Рішенням апеляційного суду Чернігівської області від 8 грудня 2009 року рішення суду першої інстанції змінено: стягнуто з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 матеріальну шкоду в розмірі 2 572 грн. 93 коп. та понесені судові витрати; стягнуто з МТБУ на користь ОСОБА_1 матеріальну шкоду в розмірі 1 635 грн. 82 коп. та понесені судові витрати. В решті – рішення суду першої інстанції залишено без змін.

У касаційній скарзі МТБУ просить скасувати рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 7 жовтня 2009 року та рішення апеляційного суду Чернігівської області від 8 грудня 2009 року, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення норм процесуального права, і ухвалити нове рішення.

Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження з таких підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України у разі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі.

Обґрунтування касаційної скарги МТБУ не містить доводів, які викликають необхідність перевірки матеріалів справи, наведені доводи та зміст оскаржуваних судових рішень також не дають підстави для висновку, що судами при розгляді справи допущені порушення норм процесуального права чи неправильно застосовано норми матеріального права, які передбачені ст. ст. 338 - 341 ЦПК України як підстави для скасування зазначених судових рішень.

На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

   

Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, моторного (транспортного) бюро України про відшкодування матеріальної та моральної шкоди за касаційною скаргою моторного (транспортного) бюро України на рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 7 жовтня 2009 року та рішення апеляційного суду Чернігівської області від 8 грудня 2009 року.

 Копію ухвали разом з доданими до касаційної скарги матеріалами направити скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                       Т.Є. Жайворонок

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація