Справа № 3- 336- 2010 року
П О С Т А Н О В А
Іменем України
24 лютого 2010 року суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області
Денисюк ВВ, розглянувши матеріали, які надійшли від відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території м. Умані та Уманського району при УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючий ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючий водієм – інструктором ПП «Атіс - Авто»,
за ч. 1 ст. 130 КУпАП
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 13.02.2010 р. о 19 год. 20 хв. в м. Умані по вул. Леніна керував автомобілем НОМЕР_1 в стані алкогольного сп’яніння. Порушив п. 2.9 ПДР України.
У судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю, щиро розкаявся.
Вина правопорушника в суді підтверджена повністю зібраними матеріалами справи, а саме протоколом про адміністративне правопорушення серії СА № 106922 складеного інспектором ІДПС ВДАІ м. Умані та Уманського району ОСОБА_2, протоколом медичного огляду на стан сп’яніння № 169 від 13.02.2010 і в його діях є склад правопорушення, передбачений ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Враховуючи щире каяття правопорушника, позитивну характеристику з місця роботи, суд вважає за можливе призначити міру покарання у виді громадських робіт.
Керуючись ч. 1 ст. 130, ст. ст. 283, 284, 294 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності у виді 40 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена або опротестована прокурором до апеляційного суду Черкаської області на протязі 10 днів з дня винесення постанови через Уманський міськрайонний суд.
СУДДЯ