Судове рішення #799938
Справа №2-132/07 РІШЕННЯ

Справа №2-132/07 РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

28 лютого 2007 року    Кегичівський районний суд Харківської області

в складі головуючого -судді Рибальченко Р.І.

при секретарі                       Проскурні Л.М.

розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в с. Кегичівка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

ВСТАНОВИ В:

ОСОБА_1. звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2. в якій вказує, що 14.09.1985 року вона вступила в шлюб з відповідачем. їх діти народилися: ОСОБА_3 -ІНФОРМАЦІЯ_1; ОСОБА_4- ІНФОРМАЦІЯ_2 року. Сім"я не склалася. Вони мають різні характери та погляди на життя. В подальшому збереження шлюбу є недоцільним.

В судовому засіданні позивач підтримала позов про розірвання шлюбу і доповнила, що в них виникають постійні сварки на грунті того, що відповідач веде себе в сім"ї неналежним чином. Він зловживає спиртними напоями, не цікавиться життям сім"ї. Близько 3-х років вони не спілкуються, не підтримують подружніх стосунків. Тому просить її позов задовольнити. Діти будують жити в неї .Спору про розподіл майна немає. Вважає, що витрати при розірванні шлюбу в органах РАЦС слід віднести на відповідача. Просить не стягувати з відповідача понесені нею витрати по сплаті судового збору та оплати витрат з інформаційно технічного забезпечення.

Відповідач позов визнав, про що надав суду письмову заяву, при цьому пояснив що, перебуває в шлюбі з позивачкою. В цьому шлюбі в них народилося дві доньки. ОСОБА_4 зараз ще неповнолітня. їх сімейні відносини не склалися, в них були постійні сварки. Більше року вони навіть не розмовляють незважаючи на те, що він на вихідні дні приїжджає за місцем проживання позивача. В зв"язку з цим. він згоден на розірвання шлюбу та сплату витрат при реєстрації його в органах РАЦС

.Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч .4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Матеріалами справи встановлено, що між сторонами 14.09.1985 року зареєстровано шлюб Лозівською сільською радою Кегичівського району Харківської області. В даний час вони фактично не підтримують подружніх відносин, на примирення не згодні, їх відносини і сварки негативно впливають на неповнолітню доньку, тому суд рахує вірним задовольнити позов.

У відповідності до ст. 110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред"явлений одним із подружжя. Згідно зі ст.112 СК України суд з"ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення. Таким чином, визнання відповідачем пред'явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

Суд рахує вірним витрати при реєстрації розірвання шлюбу в органах . РАЦС віднести на відповідача, звільнивши від їх сплати позивача..

Керуючись ст.ст. 110,112 СК України , ст.ст. 130,174 ЦПК України,

ВИРІ Ш И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, зареєстрований Лозівською сільською Радою Кегичівського району Харківської області, актовий запис НОМЕР_1.

Стягнути з ОСОБА_2 17 гривень при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС. ОСОБА_1 від сплати витрат при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України

Рішення віддруковано в нарадчій кімнаті.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація